Mamba Cable – надміцний довгий Lightning-кабель для iPhone і iPad

Автор | 1 Жовтня, 2014

На Kickstarter проходить збір коштів на реалізацію проекту найдовшого і міцного Lightning-кабелю для iPhone і iPad, названого виробниками Mamba Cable. Mamba Cable – надміцний довгий Lightning-кабель для iPhone і iPad 

Довжина представленого кабелю становить 3 метри. Розробники аксесуара постаралися зробити його якомога більш міцним за рахунок плетеної тканинної оболонки. Крім того кабель не муляє очі – ніяких надмірностей, хіба що ледь помітний принт зміїної голови на Lightining-коннекторі. Також аксесуар отримав сертифікат MFi від Apple.

Виробники вважають, що до їх вироба існувало три види кабелів: занадто короткі; довгі, але мають схильність  швидко зношуються. Зрозуміло, Mamba Cable повинен виправити ситуацію, що склалася.

Зазвичай, довжина кабелів менше 3 метрів, що автоматично робить користувача залежним від найближчого джерела живлення, особливо якщо пристрій використовується під час підзарядки. Щоб не сидіти під стіною, а мати можливість пересуватися по приміщенню і був вигаданий Mamba Cable.

До того ж, знімається проблема зі скуйовдженим кабелями, особливо вони дратують коли терміново потрібно зарядити смартфон або планшет, а під рукою лише клубок вузлів, на розв'язування якого піде не менше десятка хвилин. Так як виробники оснастили новинку товстої нейлонової оболонкою, заплутати його можна буде тільки якщо виникне в цьому необхідність.

Якщо раніше доводилося стикатися з недовговічними кабелями, які виходять з ладу при найменшій деформації, то з Mamba Cable про це можна сміливо забути – аксесуар виключно міцний і прослужить не один рік.

Незважаючи на те, що збір коштів проходитиме ще два тижні, сума на старт виробництва вже була зібрана і навіть перевищила необхідний мінімум – із запитуваних $10 000 на рахунку у розробників вже $14 100.

Mamba Cable надійде у продаж в грудні поточного року. Зараз є можливість замовити кабель за $15, але з випуском ціна підніметься до $30.


Воспользуйтесь услугами профессионального репетитора по математике в Киеве, который реально поможет разобраться с разными темами в математике.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *