На iOS 8 користувачі оновлюються набагато повільніше в порівнянні з iOS 7

Автор | 24 Вересня, 2014

Вже багато користувачів яблучних пристроїв встигли оновитися до нової версії iOS 8. Однак це необов'язково говорить про те, що нова операційка Apple користується шаленою популярністю. Огляд статистики цілого ряду фірм показує – гірше, ніж на iOS 8, ​​переходили тільки на «п'ятірку».

Портал 9to5mac зібрав статистику відразу декількох рекламних агентств і дослідницьких фірм за додатками і пристроям. Судячи по агрегованих ними даними, через 18 годин після старту iOS 8 зібрала в кращому випадку половину від тієї кількості «апгрейдів», які припали на частку iOS 7 в минулому році.

Компанія-фахівець по мобільному маркетингу Fiksu підрахувала, що до iOS 8 оновилися 7,92% користувачів мобільного операційки Apple. Для порівняння, роком раніше той же показник для «сімки» дорівнював 17%. За 18 годин менше, ніж «вісімка», набрала тільки що вийшла в 2011 році iOS 5. Дослідники ринку з Mixpanel нарахували 14,25% апгрейдів до iOS 8 від загального числа користувачів Apple iOS; в 2013 році апдейт до iOS 7 скачали майже 40% користувачів. Appsee нарахувала у iOS 8 13,1%, Tapjoy, що має статистику на 200 млн унікальних iOS-користувачів в місяць – всього 5,9% оновлень за 18 годин. У Tapjoy є і більш детальна статистика по пристроях – на «вісімці» вже працюють 6,6% iPhone, 3,96% iPad і 7,65% iPod.

Чому користувачі поводяться настільки пасивно? Можливих причин – більш ніж достатньо. Торішній реліз iOS 7 вийшов найваживішим за всю історію платформи – мобільна операційки Apple отримала абсолютно новий дизайн і позбулася багатьох обмежень. Зовнішніх змін до iOS 8 набагато менше. Ключові можливості релізу – численні «корисні штучки» в додатках, «прокачка» можливостей системи ( сторонні клавіатури , віджети і ін.), ще більш класні ігри на движку Metal, нові можливості для контролю здоров'я – так вже вийшло, вийде оцінити не відразу.

Ще одна причина слабкої «цифири» – пристрої, що підтримують iOS 8. Apple не випустила версію системи для iPhone 4 – одного з найпопулярніших і доступних за ціною «айфонів» за всю історію компанії. Версія для iPhone 4s – настільки лагова, що її, кажуть, краще не ставити.

Свою роль напевно зіграла і елементарна обережність – iOS 7.0 здобула славу однієї з найбільш лагових операційок Apple. Нарешті, в перші години після старту розсилки iOS 8 скачати оновлення було не так-то легко – так що багато жителів Старого Світу напевно просто відправилися спати.


Если вы увлекаетесь пневматическим оружием, вам со временем будут нужны разные детали к оружию. Чтобы узнать больше информации о производителях запчастей, нажмите для деталей и узнайте еще более полезной информации.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *