Фахівці iFixit розібрали 128-гігабайтний iPhone 6 Plus: акумулятор на 2915 мАг і 1 ГБ RAM

Автор | 20 Вересня, 2014

Варто тільки якому-небудь новому гаджету вийти на ринок, як iFixit тут же прагнуть його розібрати. Не оминула ця доля стороною і iPhone 6 з iPhone 6 Plus, які надійшли в продаж вчора вранці. iFixit почали урок розбирання з 128-гігабайтної версії планшетофона Apple.

Перше, на що варто звернути увагу – це збільшена ємність акумулятора. Якщо в iPhone 5s і iPhone 5c цей показник становив 1560 і 1507 мАг відповідно, то ємність батареї у фаблета – 2915 мАг. Друге, на що звертають увагу фахівці iFixit – це повністю оновлена ​​компонування. Зважаючи, що збільшилася до 5,5 дюймів і  діагональ дисплея Apple повністю перерозподілила компоненти всередині корпуса iPhone. Але і про запасний powerbank забувати не варто, оскільки в телефоні збільшилася потужність як процесора, так і інших елементів.

На основній друкованій платі iPhone 6 Plus знаходяться однокристальна система Apple A8 APL1011 c 1 ГБ оперативною пам'яттю, модем LTE Qualcomm MDM9625M і прийомопередавач LTE / HSPA + / CDMA2K / TDSCDMA / EDGE / GPS Qualcomm WTR1625L. Зворотний бік плати зайнята модулем флеш-пам'яті SK Hynix H2JTDG8UD1BMS об'ємом 128 ГБ, контролером харчування радіочастотних ланцюгів, контролером сенсорного вводу Broadcom BCM5976, мікроконтролером NXP LPC18B1UK ARM Cortex-M3 та іншими мікросхемами.

В цілому ж, як і завжди, корпус iPhone 6 Plus зібраний так, як і личить пристрою подібного класу. Ремонтопридатність апарату оцінена в сім балів – тобто, розібрати фаблет не так складно. Також, як у попередника, передня панель з екраном знімається просто, за допомогою присоски, її заміна в разі пошкоджень відбувається швидше. Для порівняння iFixit дали iPhone 5s і iPhone 5c шість балів з десяти по простоті розбірки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *