Користувачі Windows вже отримали доступ до iCloud Drive, власники Mac чекають OS X Yosemite

Автор | 20 Вересня, 2014

Apple випустила оновлену Панель управління iCloud для користувачів Windows-ПК. Нова версія програми отримала підтримку нового хмарного сервісу iCloud Drive. При цьому для власників Mac доступ до сервісу і раніше обмежений. 

Користувачам комп'ютерів Apple доведеться дочекатися операційної системи OS X Yosemite, яка вийде в жовтні цього року, повідомляє http://rembook.dp.ua/ustanovka-windows.htm

Cloud Drive, представлений на WWDC 2014, прийшов на заміну сервісу «Документи і дані iCloud» і працює за тим же принципом, що і його конкуренти – Dropbox, Google Drive, Яндекс.Диск. Після первісної синхронізації він відкриває доступ до контенту з комп'ютерів, а також мобільних пристроїв і прозоро синхронізує вміст між ними. iCloud Drive дозволяє зберігати в хмарі будь-які файли – документи, відеозаписи, фотографії і т.д.

Тестування iCloud Drive для Mac ведеться з червня цього року, тоді як версія програми для Windows стала доступна з сьогоднішнього дня. Додаток працює на всіх версіях операційної системи від Microsoft, починаючи з Windows 7.

Раніше користувачі з'ясували , що отримати доступ до файлів в iCloud Drive можна буде не тільки з пристроїв на Windows, iOS 8 і OS X Yosemite, а й через браузер на будь-якому комп'ютері. Очікується, що найближчим часом Apple оновить сайт iCloud.com, дозволяючи переглядати вміст iCloud Drive через браузер.

iCloud Drive інтегрований з поштовим додатком Mail і допомагає відправляти великі вкладення, які не підтримуються безкоштовними поштовими службами. Максимальний обсяг вкладення може становити 5 ГБ. За наступний дисковий простір доведеться платити: $0,99 за 20 ГБ в місяць, $3,99 на місяць – за 200 ГБ. Максимально доступний дисковий простір – 1 ТБ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *