Apple: Samsung провалила всі спроби створити гідний “розумний” годинник

Автор | 19 Вересня, 2014

Віце-президент Apple Джефф Вільямс, який відповідає за розробку Apple Watch, заявив в інтерв'ю Businessinsider, що «розумні» годинники не користуються популярністю і його компанія хоче виправити цю ситуацію. Він натякнув на моделі корейської Samsung, яка робить марні спроби випустити гідний продукт.

«Ми хочемо створити найкращий у світі продукт, – сказав Вільямс. – Один з наших конкурентів робить четверту чи п'яту спробу, але їх ніхто не носить». Топ-менеджер відзначив, що Samsung заполонила ринок величезною кількістю різних пристроїв в надії на те, що хоча б деякі з них стануть потрібні покупцю.

Спроби Samsung випустити успішну модель смарт-годинників дійсно поки не увінчалися успіхом. Компанія розробила вже п'ять моделей. Жодна з них не стала популярною. Шості за рахунком годинники Samsung вийдуть восени. В тому випадку, якщо ви власник смартфона Samsung, вам буде корисно знати про ремонт телефонов Samsung в Подольске.

Глава Apple Тім Кук підкреслив в інтерв'ю, що компанія з Купертіно могла б давно випустити «розумний» годинник. Однак вона надзвичайно прискіпливо ​​ставиться до якості та інтеграції всіх пропонованих продуктів в існуючу «екосистему». Тому з релізом вирішили не поспішати.

Apple анонсувала фірмові годинники одночасно з iPhone 6 і iPhone 6 Plus – прем'єра відбулася 9 вересня. Гаджет має інтуїтивний інтерфейс і здатний синхронізуватися зі смартфоном, відображаючи на екрані SMS, поштові повідомлення, повідомлення з соціальних мереж та іншу інформацію. Пристрій також може програвати музику, володіє функцією навігатора і відстежує біометричні показники власника. Apple обіцяє випустити Watch в продаж на початку 2015 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *