Apple випустила оновлення для Apple TV з «плоским» дизайном і підтримкою Фото iCloud

Автор | 19 Вересня, 2014

Apple випустила накопичувальне оновлення для телевізійної приставки Apple TV. Цілком традиційно компанія рекомендує нову версію до установки всім користувачам «яблучних» телеприставок останніх поколінь.

Основним нововведенням Apple TV 7.0 став оновлений користувальницький інтерфейс. Дизайн програмної оболонки змінився відповідно до «плоскої» стилістики операційних систем iOS 7 для iPhone / iPad і OS X Yosemite для Mac. В ОС помічені оновлені значки каналів, тонкий шрифт і градієнти, як в OS X 10.10.

За дизайном значки на екрані телевізора нагадують значки додатків з мобільної та десктопної ОС Apple. Музика, Установки, Фільми, iTunes Radio – зображення на значках скопійовані практично повністю. Збереглася лише колишня прямокутна форма значків, що порозумівається співвідношенням сторін більшості телевізійних панелей. В цілому організація розділів і розташування меню в інтерфейсі Apple TV залишилися ті ж.

Крім оновленого дизайну оновлення принесло функції «Сімейний доступ» і Фото iCloud. Спеціальний режим «Сімейний доступ» дебютував в операційних системах iOS 8 і OS X Yosemite. Функція призначена для обміну покупками, фотографіями та календарями в колі сім'ї. Члени сім'ї можуть переглядати і завантажувати покупки з iTunes Store, iBooks Store і App Store, зроблені близькими. Опцією можуть користуватися до 6 учасників – кожен зі своїм Apple ID.

Узнайте, как отключить платные услуги МТС Украина и сэекономить свои деньги.

Інші нововведення Apple TV – новий канал Beats Music та підтримка сервісу Фото iCloud, який дозволяє зберігати всю бібліотеку зображень в хмарі. Останній виступає в якості альтернативи функції Фотопотік з iOS 7. Бібліотека фото і відео цілком вивантажується на віддалений сервер і синхронізується між усіма пристроями. Доступ можна отримати з усіх пристроїв, включаючи Apple TV.

Варто відзначити, що вперше операційна система для телеприставок Apple має обмеження – прошивка доступна на Apple TV 3G, а також на Apple TV 2G, випущених після 2011 року. Телеприставки другого покоління випуску 2010 року не підтримуються нової ОС.

Завантажити нову прошивку Apple TV можна прямо зараз. Для цього потрібно зайти в меню Налаштування -> Основні -> Оновити ПЗ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *