Apple випустила OS X Yosemite Developer Preview 8 і Public Beta 3

Автор | 17 Вересня, 2014

Залишається невідомою дата повноцінного релізу OS X 10.10 Yosemite , але, принаймні, розробники радують користувачів регулярними оновленнями. Причому цього разу свіжі версії операційної системи отримали як офіційні девелопери, так і рядові користувачі, що приймають участь в Beta Seed Program.

Інтерес до OS X Yosemite в рази вище, ніж до Mavericks рік тому – бета вже встановлена ​​на 3,3% усіх Mac в світі Також цікаво, що на цей раз на офіційному сайті Apple не з'явилося описів нововведень OS X Yosemite Developer Preview 8 і OS X Yosemite Public Beta 3, але можна припустити, що фахівці Apple відкоригували баланс між двома тестовими версіями, підігнавши їх функціонал, виправивши дрібні недоліки і баги. Серед виявлених користувачами змін можна відзначити лише запит на доступ до поточного розташування від додатка Погода в Центрі повідомлень, а також кілька змінилися кнопки навігації в Системних налаштуваннях.

Крім того, Apple також пропонує встановити оновлену утиліту для відновлення системи Yosemite Recovery Update. Скачати нові тестові збірки можна в Mac App Store, в розділі оновлень (актуально як для розробників, так і для пересічних користувачів).

Нагадаємо, що OS X 10.10 Yosemite була представлена ​​на початку літа на конференції WWDC 2014 , а офіційний вихід повноцінної версії десктопной платформи очікується в цьому або наступному місяці. Головною тенденцією, заданої розробниками, стала більш тісна інтеграція системи з мобільної ОС iOS, в тому числі і в плані дизайну користувальницького інтерфейсу. Крім того, був істотно оптимізовано штатний web-оглядач Safari, нативний картографічний сервіс, реалізована можливість здійснення дзвінків по Wi-Fi через iPhone і багато іншого.


Фирма делает прием лома серебра на выгодных условиях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *