Apple Watch водостійкі, але не водонепроникні

Автор | 17 Вересня, 2014

Нещодавно Apple представила свій перший носимий пристрій – «розумнний» годинник Apple Watch. Незважаючи на всі особливості новинки, у неї є невеликий недолік – гаджет є водостійким, але не водонепроникним. Про це повідомляє журналіст Девід Поуг.

Як випливає з його публікації для порталу Yahoo Tech, якщо під час дощу або готування їжі годинник можна не знімати, то в душ з пристроєм краще не ходити.

«Носити пристрій можна під час занять спортом, в дощ, коли миєте руки або готуєте їсти, – підкреслює Поуг. – Але краще зніміть його перед плаванням або душем».

Яка різниця між водостійкістю і водонепроникністю?

Якщо коротко, то водостійкі об'єкти використовують захисний шар, який не дозволяє воді моментально вбиратися в захищену поверхню.

При створенні водонепроникних предметів використовуються кілька різних технологій, які забезпечують повний захист внутрішніх компонентів від попадання в них води.

Незважаючи на цей невеликий недолік, варто відзначити три дуже примітні особливості Apple Watch:

Пристрій необхідно заряджати кожен день, оскільки період автономної робота гаджета складає 24 години. Однак турбуватися не варто, оскільки Apple «працює над декількома модифікаціями», які торкнуться Apple Watch ще до появи на полицях магазинів в 2015 році.

Ношений девайс відмінно підійде як для використання на правій руці, так і на лівій. Це стає можливим завдяки здатності змінювати напрямок відображення інтерфейсу.

Вбудований мікрофон дозволяє здійснювати дзвінки за допомогою «розумного» годинника. Пристрій використовує iPhone для здійснення дзвінка і виступає як Bluetooth-гарнітури.

Цікаво також відзначити, що багато користувачів трохи плутаються в назвах. Так, замість передбачуваних раніше iWatch світ побачили годинник Apple Watch. Втім, подібні випадки зовсім не рідкість – навіть Тім Кук назвав якось новинку iWatch в рамках медіа-події 9 вересня цього року.

Як випливає з публікації The Verge, під час інтерв'ю ABC News гендиректор компанії з Купертіно зробив ту ж помилку. Так, Кук сказав, що розробники Apple пишуть додатки під «iPhone, iPad і Mac, а зараз, звичайно ж і під iWatch».


Ищете где можно купить футболку самбо дешево ярославль? Сделайте это на сайте fighterland.ru, на котором есть большой выбор футболок на любой вкус.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *