П’ять кращих альтернативних клавіатур для iOS 8

Автор | 17 Вересня, 2014

Однією з найбільш очікуваних новинок iOS 8 стане підтримка сторонніх клавіатур на рівні системи, коли користувачі зможуть повсюдно змінити звичний спосіб введення. До цих пір розробники могли створювати клавіатури, які працюють тільки в межах однієї програми, що зводило нанівець зацікавленість в реалізації альтернативних способів введення. У новій версії мобільної операційної системи користувачі зможуть завантажувати з App Store сторонні клавіатури і в настройках вибирати їх за замовчуванням.

Таке послаблення зацікавило розробників популярних клавіатур для Android-пристроїв, так що вже в вересні у користувачів буде непоганий вибір. Ми зібрали п'ять найперспективніших клавіатур для iOS 8, які неодмінно будуть користуватися попитом серед власників мобільних пристроїв Apple. Треба зауважити, у кожної є набір переваг і недоліків. Вибрати одну з них буде дуже непросто.

SwiftKey

Особливість популярної Android-клавіатури SwiftKey в можливості набирати текст не відриваючи палець від екрану, користуватися системами автокоррекції та інтелектуальних підказок. Остання аналізує дії користувача і дозволяє вводити слова буквально одним торканням екрана, вибираючи зі списку найбільш підходящі варіанти. Гарненько натренувавши SwiftKey, користувачі зможуть вводити типові пропозиції і звичні словосполучення набагато швидше, ніж якщо б їм довелося працювати зі стандартною клавіатурою Apple. Уже відомо, що SwiftKey буде доступна для скачування 17 вересня, в день релізу фінальної версії операційної системи для користувачів iPhone, iPad і iPod touch. В очікуванні цього можна побачити демонстрацію альтернативної клавіатури на відео і оцінити роботу систем підказок і автоматичного виправлення помилок.

Swype

Swype – одна з найпопулярніших сторонніх клавіатур на Android. В смартфонах і планшетах Apple її може чекати та ж та ж доля, адже розробники «свайп» приділяють пильну увагу набору тексту без відриву пальця від екрану, а за точність відповідає система підказок на основі найбільш частих дій користувача і автоматична корекція опечаток. Втім, використання Swype не скасовує той факт, що текст можна набирати звичайними дотиками віртуальних кнопок. Кому як більше подобається.

Fleksy

Fleksy – ще одна популярна альтернативна клавіатура. Спробувати її в справі вже могли власники мобільних пристроїв Apple завдяки однойменному додатком для ведення записів. Особливість Fleksy в системі підказок і розвиненою автокоррекції слів, а також використанню жестів. Підтримки набору тексту без відриву пальця від екрану немає, зате розчерками пальця можна міняти мову, перемикати запропоновані варіанти слів, прати написане. До всього іншого у клавіатури є можливість налаштовувати зовнішній вигляд за рахунок безкоштовних і преміальних тем оформлення.

TouchPal

TouchPal X – ще одна потенційно популярна клавіатура з підтримкою набору тексту свайпамі та використанням жестів для прискорення певних дій. Розробники зробили свого роду гібрид Swype і Fleksy, що дає непогану заявку на любов користувачів. Єдина проблема – TouchPal менш відома і пізнавана, так що ризикує загубитися серед інших альтернативних клавіатур для iOS 8.

Minuum

Звання однієї з найбільш незвичайних клавіатур дістається Minuum. Розробники вирішили зробити акцент на кількості видимого на екрані контенту, а не розмірах клавіатури і помістили всі букви практично в один ряд. За набір слів без помилок при таких крихітних символах відповідає система підказок і автокорекції, правда на англійській мові вона працює явно краще української. Втім, якщо трохи пристосуватися до набору тексту і трохи навчити клавіатуру, друкувати за допомогою Minuum стає зручно, а головне – швидко.


Что-то случилось с вашим макбуком? Не включается или глючит? Смело отдавайте в ремонт Macbook в спб, специалисты которого сделают ваш ноутбук как новый.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *