Стала відома ціна iPhone 6

Автор | 7 Вересня, 2014

Джерело інформації приховане десь в кам'яних джунглях Гонконгу, дані наведені також в місцевій валюті, ступінь достовірності – умовна. Блог TK Tech News опублікував фото якогось прайса, в якому фігурують обидві майбутніх моделі iPhone 6, в модифікаціях з різними обсягами пам'яті і цінами до них.

З даного витоку можна витягти досить багато інформації. По-перше, номенклатурний ряд залишився тим же, в асортименті смартфони з 16, 32 і 64 Гб пам'яті, постійні чутки про 128-гигов версії підтвердження не отримали ніякої взагалі. По-друге, різниці між 4,7 і 5,5 дюймовими версіями iPhone 6 немає, обидва апарати будуть комплектуватися схожими накопичувачами.

Далі, якщо конвертувати представлені в гонконзьких доларах ціни в доллари США, то виходить, що самий простенький смартфон коштує $860, а найдорожчий – $1250. Детальний прайс представлений в верхній таблиці, проте слід пам'ятати, що ціни на продукцію Apple в Гонконзі зазвичай на $70-80 вище, ніж в США. 

І тому можна припустити, що під час презентації новинок наступного тижня будуть озвучені приблизно такі числа.

Останнє, на що варто звернути увагу – ціна 5,5-дюймового iPhone 6 в топовій конфігурації з максимальним об'ємом пам'яті в 64 Гб. Вона вказує на те, що перед нами не просто флагман, а пристрій преміум-категорії, порівняний за вартістю з 11-дюймовим MacBook Air або 13-дюймовим MacBook Pro. Більш того, навіть нинішній планшет iPad Air з 128 Гб пам'яті на борту і підтримкою 4G-мереж офіційно коштує менше $1000.


такая вещь, как электронный сигнализатор клева купить будет незаменимой для истинного рыбака. И отличным подарком!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *