iWatch отримають 8 Гб пам’яті, 1,3 і 1,5-дюймові дисплеї і версію «золотого» кольору

Автор | 7 Вересня, 2014

Гаджет може знову змінити статус з «аксесуара-компаньйона» на самостійний пристрій. На це вказують оновлені системні ресурси, плюс ряд потенційних нововведень в його конструкції. Єдине, що залишиться незмінним, це форма корпусу і довжина діагоналі дисплея – в цьому ведучий аналітик KGI Securities більш ніж впевнений.

1,3-дюйма для жіночої ручки або кінцівки підлітка, 1,5 дюйма у версії iWatch для дорослих чоловіків – оптимальні розміри давно прораховані, а експериментувати купертіновцям вже просто ніколи. Новий гаджет пора презентувати і запускати в серію, правда, як нарікає пан Мінг-Чі Куо, приміряти його вдасться ніяк не раніше перших чисел 2015. Але хоча б буде з чого вибрати, стандартний алюміній корпусу забарвлять і в сірий, і в сріблястий, і навіть в золотій відтінки – в суворій відповідності з нинішнім дрес-кодом яблучних продуктів.

Форма корпусу iWatch прямокутна, тильна сторона забезпечена спеціальною панеллю з рядом отворів, в яких приховані сенсори. Які саме і скільки – належить уточнити, але прив'язка до фізіології людини і фітнес-складова пристрою напрошуються самі собою. Чимала частина функціоналу платформи HealthKit може бути реалізована безпосередньо в самих «розумних годиннику», за умови, що розробники Apple встановлять на неї iOS 8, ​​нехай і в обрізаної версії.

Для цього доведеться наростити обсяг ОЗУ хоча б до 512 Мб, передбачити наявність спритного одноядерного процесора і 8 Гб постійної пам'яті для зберігання результатів обчислень. Відповідно, мова йде вже про автономний апараті з продуктивністю першого iPhone – такому потрібна батарея на 200-250 мАг і більше, та розмістити ніде. Поки немає достовірних даних про алгоритми економії енергії в «вісімці», важко прорахувати термін автономної роботи гаджета. Але всі разом формує картину цілком самостійного електронного аксесуара, зовсім не потребує безпосередньої підтримки смартфона для виконання базових функцій.


Покупайте яркие диодные лампы для дома и экономьте электроэнергию. Большой выбор светодиодных ламп на любой вкус.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *