9 вересня Apple покаже iPad Air 2 в золотому корпусі

Автор | 7 Вересня, 2014

Уже через кілька днів днів ми побачимо не тільки два нових iPhone і iWatch. У щільному графіку презентації знайдеться кілька хвилин і для iPad Air . Планшет Apple отримає сенсор Touch ID – і новий, «золотий» колір. Про це повідомляє всезнаючий аналітик Мін-Чі Куо.

Працюючий в KGI Securities Куо опублікував аналітичний записк, в якому запевняє – цього вівторка Apple продемонструє і гаджет під назвою iPad Air 2. При цьому купертіновці не забудуть і про «обіцяні» нам смартфони і розумний годинник.

Мін-Чі Куо відзначає: значимий апгрейд характеристик отримає тільки друге покоління iPad Air, ніяких значимих «фішок» для нового iPad mini в цьому році Apple придумати не змогла. До числа нових характеристик iPad Air 2 відноситься покриття антивідблиску екрану, повністю ламінована сенсорна панель, новий корпус золотого кольору і процесор наступного покоління А8. Пан Куо впевнений, що другий iPad Air отримає і сканер відбитків пальців Touch ID, який дебютував у минулому році в iPhone 5s . Можливо, Touch ID дістанеться і iPad mini 3, але тут Куо вже не так впевнений у своїх джерелах.

З одного боку, презентація нових iPad у вівторок – логічний крок. У поточному році всі зусилля Apple спрямовані на реліз iPhone нового покоління і iWatch, так що оновлення iPad майже напевне носитиме формальний характер. До того ж, у «яблучного» планшета чимало проблем на ринку – чому б не підстьобнути продажі раннім релізом моделей нового покоління? Знову-таки, пора б вже додати в презентації трохи різноманітності – схема «у вересні iPhone, в жовтні iPad» вже стала звичною. А в Apple, як відомо, люблять дивувати!

З іншого боку, що залишається на жовтень – місяць, коли Apple зазвичай показує нові iPad? Але, як ми недавно чули, у Apple вистачить гаджетів на дві презентації – адже у купертіновцев готується «краща лінійка продуктів за останні 25 років» !

Чи не помилився у своїх припущеннях вельмишановний Мін-Чі Куо, ми дізнаємося вже дуже скоро. Презентація Apple розпочнеться у вівторок, 9 вересня, в 21:00 за московським часом . Захід пройде в що має особливе значення для Apple виставковому центрі Flint.


Вам нужна тонировка автомобиля? Закажите тонировку вашего авто у профессионалов, которые сделают все быстро и качественно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *