В Mac App Store з’явився Shazam для OS X

Автор | 17 Серпня, 2014

У середу представники Apple наочно продемонстрували, що не перестають піклуватися про власників десктопів – адаптація мобільних додатків йде за планом. Черговим діамантом у скарбниці Mac App Store стала програма Shazam, в даній версії здатна за помахом пальця меломана ідентифікувати будь-яку музику. І відразу ж запропонувати її скачати, додати в плейлист або опублікувати в соцмережах.

На практиці все впирається в наявність справного мікрофона, все інше під час процесу портування Shazam з iOS на OS X було відполіроване до ваблячого блиску. Програмісти не просто адаптували код, але і внесли масу коригувань в алгоритми програми з метою якісного поліпшення оних. Наприклад, сидячи за стаціонарної робочої станцією, турбуватися про надмірне витраті енергії не доводиться. Відповідно, додаток за замовчуванням «підвісили» в фоновий режим, звідки воно і ловить звуки навколишнього середовища, не соромлячись при цьому завантажувати роботою і модуль підключення до Інтернету.

Про непомірноме споживання системних ресурсів мова не йде, задача Shazam – записати уривок мелодії і відправити пакет для обробки на сервер, отримавши відповідь через пару секунд. Так, реальний час може варіюватися, але середні результати тестування вказують – швидкість роботи сервісу вище, ніж у версії для iOS. Якщо виставити відповідний перемикач, програма буде намагатися розпізнавати все, що почує, один трек за іншим. У хід йде значна база аудіо-записів самого Shazam, плюс засіки iTunes – хіба хтось сумнівався, що в Купертіно не постараються на цьому заробити?

Послуга підноситься досить ненав'язливо – у спливаючому повідомленні є кілька посилань і користувач може сам вибирати, з якої клікати. Одна веде на сторіночку закачування пісні в iTunes, друга на вкладку сайта Shazam, де представлений текст композиції, обкладинка альбому, дані про артистів і т.д. Якщо є дані про використання треку в фільмах, телешоу, фестивалях і т.д. – цією інформацією поділяться, скупитися не стануть.

Користувача, в свою чергу, також закликають проявляти турботу про соціум і не соромитися ділитися знахідкою з камрадами в соціальних мережах. А раптом ви будемо тим носієм доброї новини, який вкаже сотням, де можна роздобути свіжий хіт? Всі необхідні настройки для підключення до своїх акаунтів в Twitter, Facebook і т.д. завбачливо винесені в окремий пункт меню.

Завантажити Shazam для OS X (Mac App Store)


Все о юридическом оформлении наследства: принятие наследства, вступление в наследство, наследство квартиры и или дома.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *