ClamCase Pro – знімна клавіатура для iPad Mini преміум-класу

Автор | 17 Серпня, 2014

Напевно багато хто погодиться з тим, що набирати текст на екрані 8-дюймового мобільного пристрою не так зручно, як хотілося б. Однак з появою зовнішньої клавіатури ClamCase Pro працювати з iPad mini стало набагато зручніше. ClamCase Pro Аксесуар являє собою клавіатуру, з'єднану з чохлом, завдяки якому iPad mini і iPad mini Retina стають більш схожими на ноутбук (правда, без тачпада). Безумовно, в даний час існує велика кількість чохлів для планшетів такого типу, проте у ClamCase Pro є перед ними два істотних переваги.

По-перше, використовуючи iPad для читання, можна не від'єднувати клавіатуру, а просто «загинати» її назад. В такому випадку, вона може також виконувати роль підставки, подібно Lenovo Yoga та іншим гібридам, що працює на Windows 8 Примітно, що при «загинанні» назад або закритті чохла клавіатура відключається автоматично. Також самостійно відключається Bluetooth-з'єднання.

По-друге, розташування клавіш на клавіатурі ще більш логічне, ніж у Logitech Ultrathin для iPad mini. Самих кнопок не так вже й багато, проте це не заважає швидкості набору. Крім того, клавіші розташовані досить вільно і не «прилипають» один до одного. Незважаючи на те, що розмір кнопок досить малий, вони набагато зручніші, ніж на багатьох клавіатурах для iPad mini.

http://poparada.com.ua/

Зовнішня оболонка ClamCase Pro, виготовлена ​​з білого матового полікарбонатного матеріалу, надійна і стійка до подряпин. Внутрішня частина клавіатури виконана з алюмінію. Примітно, що на ній навіть передбачено порожнє місце там, де в ноутбуках зазвичай знаходиться тачпад. Зарядка клавіатури здійснюється за допомогою вхідного в комплект кабелю micro-USB. Термін автономної роботи ClamCase Pro становить один місяць. Якщо включена клавіатура не використовується протягом тривалого часу, вона автоматично відключається. Її легко заново активувати за допомогою декількох натискань на клавіші.

Правда, у аксесуара є і свої недоліки. Наприклад, його вага складає трохи менше 400 г – майже стільки ж, скільки важить сам iPad mini. Звичайно додаткова товщина і вага не є аж настільки значними, однак вона перетворює компактний планшет в якусь подобу нетбука. Для деяких користувачів ціна пристрою в $129 може здатися занадто високою, проте ClamCase Pro безперечно варто цих грошей.


если у вашего планшета треснуло или побилось стекло, обратитесь к специалистам на сайте http://vremont.dp.ua/zamena-stekla-tachskrina-ekrana-razyomov/ и вам обязательно помогут восстаноить или заменить стекло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *