Apple представить iPhone 6 на початку вересня

Автор | 17 Серпня, 2014

Ряд зарубіжних видань, включаючи Bloomberg і The Wall Street Journal підтвердили інформацію, отриману оглядачами ресурсу Re/code від власних надійних джерел в Купертіно, про те, що презентація нових продуктів Apple, зокрема iPhone 6, пройде на початку вересня, а саме – 9 числа.

На початку літа передбачалося, що офіційний реліз iPhone 6 відбудеться не раніше кінця вересня – початку жовтня, потім галузеве видання MacRumors «перенесло» захід на 16-е число першого місяця осені. Нинішній витік є найбільш достовірним з кількох причин. По-перше, джерела Re/code кілька років поспіль точно передбачали дату релізу нових iPhone. По-друге, інформація про проблеми з виробництвом компонентів для майбутнього флагмана не знайшла підтверджень, а значить апарат повинен бути готовий до більш ранніх строків. При цьому, після величезної кількості предрелізний витоків, час більше не грає на руку Apple.

Варто згадати, що нинішній флагман iPhone 5s був представлений 10 вересня – на день пізніше очікуваної цього року презентації. Проте офіційний старт продажів в країнах першої хвилі цього року може початися раніше звичайного – причина знову ж криється в тому, що компанії не вдалося зберегти в секреті основні риси і характеристики гаджета. До слова, покупці отримають iPhone 6 набагато швидше, ніж це було з попередніми моделями яблучного смартфона, свою роль в цьому зіграють прямі контракти рітейлерів з офіційним дистриб'ютором. Єдиний важливий відкрите питання – чи буде 9 вересня представлений один iPhone 6 з діагоналлю екрана 4,7 дюйма або ж Apple запропонує користувачам ще й очікуваний 5,5-дюймовийфаблет.


Узнайте как можно быстро перечислить деньги с киевстара на лайф без лишних заморочек и комиссий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *