Typo 2 – оновлений чохол-клавіатура для iPhone 5/5s за $ 99

Автор | 17 Серпня, 2014

Чохол-клавіатура Typo Історія першого Typo – хороший урок починаючим підприємцям. Американський актор і телеведучий Райан Сікрест терпіти не може сенсорну клавіатуру iPhone – а тому профінансував чохол-клавіатуру з фізичними кнопками для смартфона Apple. Витративши $1 млн, Сікрест запропонував світу … майже точну копію клавіатури BlackBerry.

Канадці заслужено обурилися, подали на «копіпастеров» до суду і з легкістю виграли справу. В березня 2014 федеральний суддя Сан-Франциско заборонив продажі Typo на території США.

Невдалий підприємець витягнув з інциденту деякі уроки. Новинка – Typo 2 – уже не так сильно схожа на клавіатуру BlackBerry. Друге покоління Typo позбулося металевих роздільників між рядами клавіш, змінилася форма кнопок. Тим не менш, певну схожість з канадською клавіатурою все-таки відчувається.

Сам по собі аксесуар вийшов досить цікавим: передбачені «розумний» набір тексту, клавіша швидкого перемикання між значками валют (долар, євро, фунт стерлінгів), блокіратор клавіатури, є зворотний підсвічування клавіатури, є вбудована батарея. Головний плюс чохла – при листуванні з співрозмовником він залишає вільним 1/3 екрана (її зазвичай займає сенсорна клавіатура iPhone). Підключення до смартфону відбувається через протокол Bluetooth.

Typo 2 оцінений в $99, залишити передзамовлення можна на сторінці проекту. Поставки чохла заплановані на середину вересня. І це, думається, ще одна помилка Сікреста – через півтора місяці світ цікавитимуть аксесуари вже для зовсім іншого пристрою .


Закажите чехол на телефон своего друга с его фотографией и сделайте ему сюрприз. Закажите такой чехол у Skin On, которые производят чехлы на телефоны разных форм и цветов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *