Apple розпочала співпрацю з найбільшими виробниками годинників – Timex і Swatch

Автор | 1 Серпня, 2014

Як повідомляє видання VentureBeat з посиланням на анонімне джерело, Apple намагається заручитися підтримкою виробників годинників, для того, щоб випустити серію розумних годинників iWatch. Пристрої, які Apple планує випустити, будуть підходити всім категоріям користувачів.

Точної інформації про можливе партнерство Apple з розробниками годин не надається. Цілком імовірно, що в цей список увійдуть компанії Timex і Swatch. За заявами джерела, годинникарі працюють з Apple над пристроями, що підтримують очікувані функції iWatch, включаючи відстеження стану здоров'я та спортивних досягнень.

Swatch, разом з Suunto і Fossil, раніше виробляли годинник, використовуючи платформу Microsoft SPOT, яка вважалася проривом в світі «розумних» годинників.

Для Apple співпраця з відомими виробниками годин дозволить набратися досвіду для створення інноваційних пристроїв. Наприклад, Swatch Group випускає годинник 19 лейблів, включаючи Breguet, Omega і Harry Winston.

Варто відзначити, що основним каменем спотикання для сучасних виробників «розумних» годинників є стиль. Компанії не тямлять в дизайні годинників. Наприклад, Samsung, LG і Motorola вже спробували себе в цій сфері і поки не змогли задовольнити запити всіх користувачів.

Apple прагнути розібратися з «правилами гри» на ринку годинників. З цією метою американська корпорація намагається налагодити контакти зі швейцарськими виробниками, наймає фахівців в годинниковій справі, включаючи колишнього директора з продажу TAG Heuer.

 Нагадаємо, що минулого року генеральний директор Swatch Нік Хайєк (Nick Hayek) заявляв, що «розумний» годинник Apple не зможуть зробити революцію в технологічній сфері. Хайєк зазначав, що компанії буде складно замінити iPhone «інтерактивним терміналом» на зап'ясті, адже місце для адекватного дисплея значно обмежена.


Ишите где сделать Ремонт Macbook Киев? Обратитесь к специалистам с сервиса Re:store, которые сделают все качественно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *