Apple купила стартап Swell за $30 млн.

Автор | 1 Серпня, 2014

У кращих традиціях – з Купертіно не чути ні єдиного коментаря, крім стандартної обтічної фрази «ми час від часу купуємо невеликі компанії». Сам факт покупки компанії Swell під питанням, все що відомо, зосереджено в невеликій публікації від Re/code.

Apple купила додаток Swell Історія Swell почалася трохи більше року тому, в червні 2013-го, коли перспективний стартап отримав значне число пожертвувань і перетворився на повноцінний проект. За деякими даними, на поточний момент сумарний обсяг інвестицій досяг $7,2 млн., в числі найбільш зацікавлених партнерів – Google Ventures і InterWest Partners. Яблучної компанії, щоб перехопити ініціативу, за відомостями журналістів довелося розлучитися з трьома десятками мільйонів американських грошей – далеко не найдорожче придбання Apple.

Однак мільйонами підлеглі Тіма Кука розкидатися теж не привчені – для чого ж купертіновской компанії додаток Swell? Ця програма для пошуку потокового онлайн-радіо, яка вміє орієнтуватися в контенті NPR, ABC News, iTunes, ESPN і допомагає користувачам складати індивідуальні плейлисти. Ймовірно, в Apple оцінили досягнення розробників і вирішили просто придбати тлумачний програмний продукт, здобувши у своє розпорядження нові технології. Вони можуть знайти застосування, наприклад, при черговому оновленні того ж iTunes Radio, яке вже не за горами – якщо вірити інсайдерським витокам.

Невеликий відступ – по озвученим самими представниками Apple даними, компанія не просто не соромиться купувати стартапи десятками на рік, це вже стало нормою. І, можливо, закладено в стратегічному плануванні – у багатьох випадках вигідніше розлучитися з мільйоном-другим, ніж витратити кілька сот людино-годин на розробку чогось з нуля. Яблучна компанія, чий щомісячний дохід вимірюється в мільярдах, більш ніж може собі це дозволити – прикладом служать не настільки давні угоди з Beats і BookLamp .


Подключайтесь к спутниковому телевидению Viasat, которое порадует вас разнообразными каналами на любой вкус.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *