Apple випустила промо-ролик, присвячений MacBook Air

Автор | 30 Липня, 2014

Конкуренти тиснуть на Apple по всіх фронтах, особливо дістається останнім часом ноутбуків яблучного виробництва. Наприклад, Microsoft активно намагається витіснити їх з ринку за допомогою продуктивних планшетів Surface Pro третього покоління і навіть оголосила програму з обміну старих MacBook Air.  Apple не здається і в новому рекламному ролику апелює до лояльності своїх користувачів – «Ноутбук, який люблять люди». 

Дане відео не відрізняється складністю і сюжетними конструкціями – глядачам протягом 30 секунд демонструється задня панель ноутбука, з наклеєними на неї стікерами (ролик так і називається – «Stickers»). Такий спосіб кастомізації MacBook є вельми популярним, існують навіть спеціальні інтернет-магазини з наклейками, які створюють певну композицію з світиться логотипом Apple у вигляді надкушеного яблука. У ролику фігурують як абстрактні стікери, так і популярні персонажі – Уолтер Уайт, Гомер Сімпсон, Білосніжка, Кінг-Конг та інші.

Нагадаємо, що востаннє Apple оновила лінійку MacBook Air в кінці квітня цього року, оновлені комп'ютери отримали трохи більш швидкі (в середньому на 100 мегагерц) процесори Intel Haswell. Графічні ядра Intel HD Graphics 5000 і 4-гігабайтні модулі ОЗУ, всупереч очікуванням багатьох оглядачів, залишилися без змін. Випуск же нового промо-ролика можна побічно пов'язати з підготовкою релізу очікуваної 12-дюймової моделі MacBook Air, оснащеної мікропроцесором наступного покоління Intel Broadwell, виготовленим за 14-нм техпроцесу. Втім, інсайдери стверджують, що саме затримка з поставками нових чіпів не дозволить випустити ноутбук до кінця цього року.


Если вас интересует прослушка телефонов в беларуси, воспользуйтесь приложением "Мой Агент-007", который позволит вам шпионить за абонентом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *