Додаток «ВКонтакті» повернувся в App Store – з іграми та інтеграцією з iTunes

Автор | 27 Липня, 2014

Одна з найбільших соцмереж «ВКонтакті» відновила в App Store офіційний додаток. Для цього компанія пожертвувала багатьма функціями прослуховування музики. Зокрема, користувачі тепер не можуть знаходити пісні, додані іншими людьми в соцмережі. В Android-клієнті таких обмежень поки немає.

Днями мобільний додаток «ВКонтакті» повернувся в App Store – вперше з 26 квітня. У програмі з'явився новий розділ з іграми і стікери. У порівнянні з минулою версією додатка тепер в ньому набагато менше можливостей для прослуховування музики. Наприклад, користувачі тепер не можуть шукати записи пісень, які в соцмережі розмістили інші користувачі.

Ці записи вони все ж можуть прослуховувати, але для цього їм спочатку потрібно чужі пісні знайти в соцмережі через браузер і додати в свій список відтворення. Якщо користувач у додатку знаходить посилання на чужі аудіозаписи, він може прослухати тільки 30 секунд, а потім додаток запропонує йому купити пісню через iTunes.

«ВКонтакті» також зробила в мобільному додатку спеціальну заглушку-попередження. Вона з'являється, коли користувач заходить на сторінки соцмережі з контентом для дорослих. Програмісти соцмережі з квітня кілька разів випускали нові версії програми «ВКонтакте», але їх відхиляли в Apple за доступу через додаток до еротичного контенту.

Багато хто воліє слухати звукозаписи на мобільних телефонах саме через програми для «ВКонтакті». Наприклад, в магазині Google Play додатків для Android в розділах «Музика та аудіо» і «Розваги» лідирують додатки від сторонніх розробників, які дозволяють завантажувати аудіо-та відеоконтент з цієї соцмережі. Загальне число установок таких додатків перевищує 5 млн, за даними Google Play.

Зменшення можливостей по прослуховуванню і пошуку музики в новій версії програми «ВКонтакті» для iPhone і iPad теж пов'язано з вимогами Apple, вважає творець сервісу інтернет-статистики LiveInternet Герман Клименко. «Не варто забувати, що iTunes приносить Apple істотну частину доходів, тому компанія буде завжди зацікавлена ​​в просуванні і навіть нав'язуванні цього сервісу», – міркує Клименко. Він каже, що для російської влади «ВКонтакті» не є піратським. Інакше доступ до нього давно заблокували б, а тому з точки зору законодавства скорочувати функції для прослуховування музики в додатку «ВКонтакте» немає чому.

Досвід «ВКонтакті» стане в нагоді іншої великої російської соцмережі – «Однокласники», мобільний додаток якої видалили з App Store, «мабуть, з тих же причин», говорить Клименко. «Однокласники» зараз працюють над поверненням мобільного додатку в App Store, заявив представник соцмережі.

Завантажити додаток VK App для смартфонів Apple можна за цим посиланням. Найближчим часом «ВКонтакті» випустить спеціальний додаток для iPad.


Не знаете купить кальян в Киеве? Интернет магазин Хабиби habibi.com.ua вам поможет выбрать подходящий кальян и аксессуары к нему.

1 коментар до “Додаток «ВКонтакті» повернувся в App Store – з іграми та інтеграцією з iTunes

  1. Пінгбек: «Однокласники» представили нову версію додатка з оновленими коментарями та смайликами – Спільнота Apple

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *