Годинники Apple будуть називатися не iWatch, а iTime?

Автор | 27 Липня, 2014

Бюро з реєстрації патентів і торгових марок США видало Apple патент на носиме в районі зап'ястя пристрій під назвою «iTime». Девайс оснащений сенсорами і бездротовими інтерфейсами для синхронізації з iPhone, iPad і Mac. 

Патент описує винахід як модульний пристрій. Воно складається з носимого на зап'ясті пристрою, забезпеченого сенсорами ремінця і знімних модулів. Модулі (один з них – медіа-плеєр) можна фіксувати на браслеті. У браслет вже вбудовані модулі GPS і Wi-Fi, які розширюють функціонал пристрою і переводять його розряд «розумних» аксесуарів, повідомляє http://hotstore.com.ua/ipod/.

Як наголошується, запатентована система нагадує iPod nano   шостого покоління. Плеєр Apple, нагадаємо, теж можна закріпити на зап'ястя за допомогою ремінця (наприклад, LunaTik) і тим самим перетворити його … в тому числі і в годиник!

У патенті Apple на iTime описується і спосіб підключення «розумних годиника» до мобільного пристрою. В результаті браслет може повідомляти про вхідні дзвінки, текстові повідомлення та інші події. Ще одна можливість iTime – повідомляти користувачеві, що годинник поза межами досяжності і є ризик, що їх вкрадуть. У документі також згадується, що браслетом можна управляти і жестами.

iTime – вид збоку Як вважають провідні світові ЗМІ, в даний час Apple працює над «розумними годинниками» iWatc . Презентація пристрою очікується до кінця поточного року. З чуток, iWatch отримає цілий ряд сенсорів для відстеження пульсу та інших життєво важливих показників. Збір та обробка даних нібито будуть відбуватися через Health – новий додаток з iOS 8.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *