Apple впроваджує сервіс електронних карт оплати iTunes Pass

Автор | 18 Липня, 2014

Apple анонсувала новий сервіс, що дозволяє користувачам купувати передплачені картки для контенту в iTunes повністю в електронному вигляді. Відтепер власники iPhone і iPod touch, використовуючи iTunes Pass, можуть додавати кошти на свій Apple ID і оплачувати з їх допомогою покупки без необхідності використання фізичної карти. На даний момент iTunes Pass працює в американському та японському каталогах iTunes.

Для використання сервісу користувачам потрібно купити в електронному вигляді карту iTunes Pass і розмістити її в штатному додатку Passbook, присутньому на iPhone. Після цього потрібно вказати, яку саме суму з депозиту на карті слід списати на покупки в каталозі. Таким чином, покупець Apple Store може сканувати цей ідентифікатор і оплатити покупку коштами з рахунку Apple.

Крім того, існують карти з відкритим рахунком, який можна вказати в роздрібному офлайновом магазині Apple Store і після внесення будь-якої суми списувати її з потреби.

«Завдяки iTunes Pass ви можете використовувати рахунок в App Store або iTunes Store для зберігання грошей і оплати покупок. При натисканні кнопки «Використовувати iTunes карту» в iTunes Store ви отримуєте iTunes Pass. Потім при скануванні ідентифікатора в Passbook можна оплатити покупку в магазині Apple Store», – йдеться в описі сервісу.

В Apple говорять, що електронні карти в самий найближчий час запрацюють також в App Store і iBooks Store.

Це нововведення від Apple є важливим, в першу чергу, для розвитку мобільних платежів і повного переходу на цифрові розрахунки. Адже у користувачів тепер є можливість розраховуватися без необхідності використання нескінченної кількості подарункових або інших видів карт. Ну і, безсумнівно, це важливий крок для самої компанії, вихід якої на ринок мобільних платежів уже не раз обговорювалося в пресі і може стати знаковою подією для індустрії в цілому.


Для полноценного функционирования автономного отопления вам обязательно пригодится насосы для отопления с доставкой по всей Украине.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *