У Мережі засвітився сканер відбитків Touch ID для iPhone 6

Автор | 18 Липня, 2014

В Інтернеті все частіше з'являються фото, на яких відображені макети і внутрішні компоненти смартфона iPhone 6, дебют якого відбудеться вже цієї осені. Ось і сьогодні французьке видання Nowhereelese.fr опублікувало шпигунський знімок, отриманий від надійного джерела. На ньому зображений сканер відбитків другого покоління для нового флагмана Apple.

За виробництво датчиків Touch ID для айфон 6 цена відповідає компанія Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC). За даними обізнаних джерел, з квітня цього року фірма співпрацює з Apple з питань поставки дактилоскопічних сенсорів для смартфонів, а також планшетів нового покоління. Датчики в нових iДевайсів виконані з використанням передового 65-нм технологічного процесу, що дозволило підвищити ефективність і надійність зчитування.

Дактилоскопічний модуль iPhone 5s, вбудований в кнопку Home, при товщині в 170 мікрон (приблизно вдвічі товщі людської волосини) аналізує субепідермальной шари шкіри і дозволяє отримати зображення з роздільною здатністю – 500 ppi.

Зображений на фото Touch ID є вдосконаленою версією сканера відбитків iPhone 5s. Він відрізняється підвищеною міцністю, точністю і надійністю. Причому для цього довелося змінити склад деяких компонентів Touch ID. Зокрема, використовується олово із застосуванням лазерного зварювання Japan Unix, що дозволяє підвищити міцність і збільшити термін служби датчика.

На даний момент технічно вельми складний пристрій використовується в iPhone тільки для двох дій: розблокування смартфона і авторизації покупок в App Store. З виходом iPhone 6, нових iPad і операційної системи iOS 8 сканер отримає більш широкий функціонал.

1 коментар до “У Мережі засвітився сканер відбитків Touch ID для iPhone 6

  1. Пінгбек: Apple веде розробку чипів, які дозволять створити ультратонкий iPhone без кнопки Home – Спільнота Apple

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *