Чутки: iPhone Air прийде на зміну iPad mini

Автор | 17 Липня, 2014

Аналітичне агентство NPD DisplaySearch підвело підсумки по ринку планшетних ПК за перший квартал 2014 року. Головний висновок – планшети діагоналлю від 7 до 7,9 дюйма поступаються «місце під сонцем» смартфонам з великими діагоналями і «великим» побратимам.

За даними NPD, в 2013 році «маленькі» планшети займали до 58% світового ринку Tablet PC. Однак у майбутньому їх присутність буде тільки знижуватися. Компанії-виробники зосередяться на випуску планшетів з діагоналлю від 8 до 10,9 дюйма. Аналітики NPD вважають, що ринкова частка «великих» планшетників буде більше частки «малюків» вже в 2018 році.

Як відзначають в NPD, через чотири роки фаблети (смартфони з діагоналлю екрана в 5,5 дюйма і більше) остаточно обіграють міні-планшети. iPad mini буде поступово йти в тінь – але iPhone 6 Air з вражаючим 5,5-дюймовим дисплеєм напевно чекає великий успіх на ринку.

Із звіту NPD також випливає, що планшети з екранами більше 11 дюймів (наприклад, 12-дюймовий Surface Pro 3 ) до 2018 року займуть не менше 10 відсотків ринку. Хізакацу Торіі (Hisakazu Torii), віце-президент NPD DisplaySearch, зазначає: «Збільшення розмірів екрану допоможе збільшити продажі планшетних ПК».

Продажі планшетів в першому кварталі поточного року склали 56 млн штук. Вперше в історії цей показник нижчий, ніж аналогічний результат в Q1-2013. Причина – затримка виробниками запуску нових продуктів. У чому справа? Зростає термін життя планшетів: iPad і його конкурентів купують відразу на кілька років. Власників старих планшетів не цікавлять навіть найновіші і привабливі моделі, що змушує виробників коригувати свої бізнес-плани.

Загальний прогноз з продажу планшетів в 2014 році знижено до 285 млн штук. Зростання ринку планшетних ПК в 2014 р. складе всього 14%, до 2017 року даний показник впаде нижче позначки в 10 відсотків.


Заказывайте качественный ремонт ноутбуков в Москве тут. Специалисты сервисного центра справят ваш лэптоп в краткие сроки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *