75 млрд. завантажень – App Store святкує шестиріччя

Автор | 17 Липня, 2014

З тих пір, як Стів Джобс пом'якшав і дозволив незалежним розробникам теж зробити внесок у розвиток програмного забезпечення для iOS, пройшло 6 років – день народження був нещодавно, 10 липня. Наочний приклад сили прогресу, з вельми скромного, хоча й амбітного починання, проект перетворився на культурний та економічний явище планетарного масштабу. Гріх не відсвяткувати досягнення, тим більше що воно підкріплене новим рекордом – кількість скачувань додатків для iPhone і iPad в сумі перевалило за 75 млрд.

App Store з'явився на світ по сусідству з «вовчим лігвом» інших платформ, на той момент куди більш популярних. Це і Symbian від Nokia, і Palm OS, і Windows Mobile від Microsoft, причому майже для кожної вже був запущений свій Інтернет-магазин різного софта. А iOS лише робила перші кроки, сам iPhone був представлений всього роком раніше, але виявився сином великого роду, швидко вимахнув в повний зріст і витіснив всіх інших.

Майже всіх – конкурента в особі Google Play недооцінювати не варто, хоча за офіційними показниками він поки тільки наздоганяє App Store. Коли кілька років тому розробники почали перекваліфікуватися для роботи під мобільні платформи, більшість фахівців вибрала iOS. По-перше, Apple відразу запропонувала якісні інструменти для створення ПЗ. По-друге, сімейство пристроїв уніфіковано, всі нові моделі управляються за загальними схемами. По-третє, практично ніякої апаратної фрагментації, на відміну від Android.

А в Купертіно часу дарма не втрачають і, через півтора року, App Store розширився за рахунок появи секції для iPad. Ще рік і з'являється Mac App Store, відокремлений від iTunes iOS App Store відділення, за допомогою якого сьогодні поширюється левова частка оновлень для OS X, не кажучи про інші додатки. Не варто забувати і про iCloud, точніше, про реалізацію підтримки автоматичного завантаження покупок в хмару. У планах на найближче майбутнє – розширення опцій «батьківського контролю» в iOS 8.

На WWDC 2014 було сказано про досягнення нових значущих показників – 1,2 млн. додатків в асортименті, лічильник завантажень перевалив за позначку в 75 млрд. У середньому за рік магазин приносить не менше $ 15 млрд. доходу, з яких до 7 млрд. дістається безпосередньо розробникам популярних програм.


Решили купить парогенераторы для дома? Выбирайте любые парогенераторы на сайте bieffeitalia.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *