n7player – плеєр для iPhone і iPad з нестандартним інтерфейсом

Автор | 12 Липня, 2014

Розроблено додаток було ще в 2012 році, на жаль, лише для Android-середовища, але минулого тижня вийшла і версія для iOS. Відмінна риса n7player – альтернативний метод подання альбомів і треків, заснований на вільній навігації по поверхні вікна. Плюс, як і личить серйозному мультимедійному  додатку, він оснащений великим набором корисних налаштувань.

Під час першого запуску програма сканує пам'ять пристрою і сортує знайдені музичні файли за власним принципом. Ніяких рутинних скролів за списком в алфавітному порядку, назви груп і артистів виведені упереміш на чорному тлі центрального вікна плеєра. Чим більше альбомів у конкретного колективу, тим крупніше буде шрифт, яким написано його назву. Жест-пінч на ньому розкриває меню альбомів, представлених у вигляді картинок з їх оригінальних обкладинок, легкий тап – починає відтворюватися музика.

Доступна функція складання користувальницьких плейлистів, але в даній версії n7player вона реалізована трохи дивно, а тому – інструкція.

1. У правому нижньому кутку вікна значок папки – тапом по ньому переходимо в окреме меню і знаходимо там кнопку додавання нового плейлиста.
2. Коли він створений, Тапа кнопку «треки» в нижній частині екрана – з'явиться меню з доступною музикою.
3. Знайшовши шукану композицію, робимо свайп справа наліво, після чого відкриється вкладка «Додатково».
4. А вже в ній знаходиться заповітна кнопка «Додати до списку відтворення» – залишається лише вказати, в якій саме з наявних плейлистів занести трек.

Значок EQ в правому верхньому куті вікна відкриває доступ до меню еквалайзера і інших настройок плеєра. Високі частоти і баси, 21 попередньо встановлений режим еквалайзера, згідно з базовими музичними жанрами, можливість налаштувати індивідуальний варіант. Доступний 10-смуговий еквалайзер і механізм створення персоналізованого набору параметрів для кожного плейлиста.

 

Додаток n7player доступний для скачування в App Store, ціна питання – $3.99.

Завантажити n7player для iPhone, iPad і iPod Touch (App Store)


При путешествии по Белоруссии возможно вам пригодится автомобиль напрокат и даже без водителя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *