5 причин через які варто почекати з покупкою MacBook Air

Автор | 12 Липня, 2014

Apple завжди дбає про якість своїх продуктів. Здавалося б у користувачів не повинно виникнути нарікань на пристрої, але часом трапляються і непорозуміння. Причиною тому не якість яблучних пристроїв, а просте розбіжність запитів споживача з придбаною технікою. MacBook Air Інакше кажучи, до покупок будь-яких товарів необхідно ставитися з тією ж педантичністю, з якою виробники яблучної продукції відносяться до якості своїх пристроїв. Перед придбанням необхідно ретельно обміркувати, а чи потрібен вам саме цей гаджет або комп'ютер. Спробуємо розібратися чи варто потенційному користувачеві купувати MacBook Air, розглянувши при цьому нюанси, які зазвичай при виборі пристрою вислизають від уваги.

Дисплей досі не Rеtina

Всупереч всім очікуванням і чуткам, жоден ноутбук з лінійки Air так і не обзавівся дисплеєм Retina. На даний момент ситуація така, що у 11-дюймової моделі пристрою дозвіл екрана 1366 х 768 пікселів, а у моделі з 13-дюймовим дисплеєм – 1440 х 900 пікселів. У цих характеристиках «повітряний» ноутбук програє моделі MacBook Pro Retina з роздільною здатністю екрану – 2560 х 1600 пікселів у 13-дюймової моделі, а у 15-дюймової – 2880 х 1800 пікселів. У тому випадку, якщо користувача не турбує здатність дисплея – ніяких перешкод до придбання лептопа немає. Але якщо ноутбук необхідний у тому числі і для роботи в графічних редакторах, то варто добре подумати перш ніж купувати модель Air.

Відсутність необхідних портів

Стандартні порти Ethernet і Firewire не з'являлися в ноутбуках з часу їх першого релізу. Відсутній в MacBook Air і оптичний привід. Чим же начинений ноутбук: два USB 3.0 порти і один Thunderbolt (а також слот SDXD в 13-дюймової моделі). Різноманітність портів та їх кількість в моделі MacBook з дисплеєм Retina трохи більше, ніж у «повітряних» ноутбуків: 2 USB 3 порту, 2 Thunderbolt 2 і роз'єм HDMI. У добавок, в старих моделях MacBook без Retina екрану в комплекті йдуть порти Firewire 800 і SuperDrive (пристрій для читання DVD / CD-дисків).

Обмежені модифікації ноутбука

Зустрічаються варіанти, коли користувачеві мало фізичної пам'яті. І дійсно, в MacBook Air є можливість розширити пам'ять лише до 512 ГБ, тоді як в MacBook Pro з дисплеєм Retina розмір флеш-накопичувача може становити 1 ТБ. Втім, в попередніх моделях MacBook Pro також можна (опція при купівлі) збільшити розмір фізичної пам'яті до 1 ТБ. Відповідно і до оперативної пам'яті можуть виникнути питання. Максимальний розмір RAM в MacBook Air становить 8 ГБ, а в MacBook Pro з дисплеєм Retina – 16 ГБ. Самовільно модифікувати пристрої вкрай не рекомендується, адже після зміни їх конфігурації, сервісний центр Apple відмовить від гарантійної сервісної підтримки.

Не найкраща відеокарта

Air тут знову програє MacBook Pro з дисплеєм Retina. У першому лептопі інтегрована карта Intel HD Graphics 5000, а в другому досить значна Intel Iris Graphics разом з дискретною відео-картою GeForce GT 750M. MacBook Air – Пристрій не для геймерів, швидше за все продуктивності «повітряного» ноутбука буде вистачати. Альтернативою в цьому випадку може послужити як модель Pro, так і настільні версії комп'ютера.

Можливий швидкий реліз MacBook Air з Retina дисплеєм

Шанувальники Mac не поспішають купувати MacBook Air з причини нових чуток про швидкий вихід моделі Air з екраном Retinа. Поява дисплея нового покоління може позначитися і на тривалості роботи батареї, це теж треба враховувати. І проте, зваживши всі «за» і «проти», можливо варто ненадовго відкласти покупку нового лептопа.


Ищете где можно купить на замену оригинальную батарею к моему ноутбуку? Сайт batteryexpert.com.ua вам в помощь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *