Apple впроваджує двухфакторну аутентифікацію на iCloud.com

Автор | 10 Липня, 2014

Apple вирішила зробити вхід в хмарне сховище iCloud.com більш безпечним і активувала з цією метою двухфакторную аутентифікацію. Ця функція відтепер буде присутня і в ряду інших сервісів компанії, серед яких Mail, Календар, Контакти, Pages та інше.

Якщо у користувача активована двухфакторна аутентифікація на Apple ID (поки не доступна в Україні), то при спробі увійти в web-додаток через iCloud.com йому доведеться проходити через додаткову процедуру підтвердження особи. У відповідному спливаючому вікні необхідно підтвердити користувача за допомогою відправки тимчасового коду на прив'язаний до Apple ID пристрій. Після введення отриманого в SMS-повідомленні коду доступ до iCloud.com буде відкритий.

Відзначимо, що вперше Apple представила двухфакторну аутентифікацію в березні минулого року. З тих пір функціонал можна було активувати / деактивувати на web-сайті компанії.

Фахівці американської компанії впевнені, що нововведення зробить злом облікового запису та компрометацію даних неможливими. Крім того, такий спосіб входу нібито допоможе протистояти спробам недоброзичливців увійти в акаунт за допомогою функціоналу відновлення пароля.

Цілком імовірно, що рішення активації двофакторної аутентифікації Apple прийняла після випадку з журналістом порталу Wired Мета Хона. Останній, зазначимо, став жертвою розкрадання особистостої інформації – хакерам вдалося роздобути його дані за допомогою експлуатації уразливості в системі, яку компанія використовує для скидання паролів.

На сьогоднішній день єдиним сервісом Apple, який не підтримує двухфакторную аутентифікацію, є Find My iPhone. Це було зроблено для того, щоб користувачі, що втратили свій смартфон, могли зайти на web-портал і відстежити втрачений / викрадений пристрій.


Такая полезная вещь Анаэробные клеи буде полезная как при строительстве, в сантехнике и даже при обработке металла. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *