В App Store з’явився безкоштовний симулятор боксу

Автор | 2 Липня, 2014

Щедрості студії Vivid Games на цьому тижні немає межі – кращий боксерський симулятор (на думку як розробників, так і деяких авторитетних оглядачів) Real Boxing для Mac і iOS став безкоштовним відразу на обох платформах.

Мало того, спільно з проектом FreeGameCredits.com творці гри роздають користувачам iГаджетів внутрішньоігрову валюту на абсолютно безоплатній основі. 

Підстав для такого атракціону щедрості можна назвати відразу декілька. По-перше, існував баг сумісності з USB-портами пристроїв, що призводило до вильоту гри на Mac – красномовні відгуки користувачів в Mac App Store ясно дали зрозуміти розробникам, що вони думають з приводу оплати неробочих ігор. Власне, тепер цим користувачам має бути образливо удвічі, адже всі інші отримають пофішену  версію гри абсолютно безкоштовно. По-друге, Vivid Games нарешті реалізували довгоочікуваний мегапроект для iOS під назвою Godfire, який уже почав збирати урожай з утішних відгуків від відомих ігрових порталів – як то кажуть, немає приводу не випити.

Що стосується самої гри, то цей досить якісний спортивний симулятор, який був покликаний скласти конкуренцію Fight Night Champion від самої Electronic Arts. До речі, на думку багатьох любителів настільки специфічного жанру, розробникам вдалося обійти іменитих колег по цеху, в першу чергу, за рахунок широко розкритого потенціалу движка Unreal Engine. Дійсно, досить примітивна історія персонажа, якому можна поміняти зовнішність, колір рукавичок і прокачати «цілих» три параметри (сила, витривалість і спритність), зовсім не вражає.
А ось ігрова фізика, реалістичність пошкоджень від пропущених джебів, хуков і апперкотів, звукове та графічне оформлення – тут Vivid Games проявили себе на всі сто.

Завантажити Real Boxing для iPhone, iPad і iPod Touch (App Store)
Завантажити Real Boxing для Mac (Mac App Store)


Такая необходимая вещь, как защитная пленка для iphone, сохранит экран вашего девайса на долгое время.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *