Додатки Aperture і iPhoto для Mac будуть замінені на клієнт Фото

Автор | 2 Липня, 2014

Зміни, які привносить Apple в свої продукти зазвичай мають позитивний характер. Тому заява розробників про те, що два фотододатки Aperture і iPhoto будуть замінені на один і найкращий, варто сприймати як хорошу звістку.

Видання The Loop, передаючи слова співробітників з Купертіно, повідомляє, що новим фотододатком для Mac, який збире в собі функції двох колишніх, стане клієнт з невигадливою назвою «Фото«. Хоча слова журналістів трохи запізнилися, адже мова про новий додаток для редагування зображень йшла ще на WWDC 2014, на якій була представлена ​​платформа OS X Yosemite. У зв'язку із змінами ОС, розробники вважали за краще удосконалити деякі функції і програми, наслідком чого і став новий фотододаток.

«У зв'язку з впровадженням в побут користувача нового додатка Фото, а також сервісу iCloud , в якому користувач зможе зберігати файли з можливістю доступу в будь-який час і з будь-якого пристрою Apple, компанія вирішила припинити розвивати додаток Aperture. Природно, у користувача буде можливість імпортувати свою медіатеку зі старого додатка в клієнт Фото» – процитували співробітників Apple в The Loop.

Велика розмаїтість функцій і педантичний підхід до розробки Aperture, став запорукою популярності останнього у професійних і не тільки фотографів. Додаток iPhoto, в свою чергу – каталогізатор фотографій користувача, інтегрований в набір мультимедійного ПЗ iLife, що надається безкоштовно при купівлі Mac. У зв'язку з припиненням розробки додатків Aperture і iPhoto для Mac, швидше за все та ж доля спіткає клієнт iPhoto для iPhone.


Закажите построение сайтов в того, кто знает как это действительно делается.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *