Новий режим 3D-екскурсій під назвою City Tours в iOS 8

Автор | 29 Червня, 2014

Apple могла б зібрати більше дивідендів з презентації на WWDC 2014, якби такий довгоочікуваний апгрейд фірмового картографічного сервісу все ж відбувся. Але, за останніми чутками, він відкладається навіть не до повноцінного релізу вісімки, а до першого великого патча iOS 8.1. Значить, залишається скрашувати очікування, розважаючись з City Tours Flyover.

picsmobi.net

У бета-версії нової iOS допитливі розуми виявили сервіс City Tours, у якого і є шукана опція. При її активації запускається віртуальна екскурсія, під час якої нам пропонується побувати в ролі міського голуба. А саме – запримітив з висоти пташиного польоту цікавий об'єкт на землі, плавно спланувати до нього і розглянути в деталях. Потім знову в небеса і переліт до нової пам'ятки – нам пропонується псевдотривимірна карта, яку можна вивчати з різних ракурсів.

Про режим імітації польоту, як такий, мови не йде, функціонал сервісу занадто обмежений. Так само як і список доступних для огляду мегаполісів, серед яких на даний момент не так вже багато найменувань. Це Париж, Барселона, Нью-Йорк, Глазго, Кейптаун, Перт, Рим, Стокгольм, Бордо і Сан-Франциско. Таке обмеження викликане тим, що аерофотознімки, по яких складені карти Flyover, створювалися за допомогою спеціальних літаків. А облетіти і сфотографувати в деталях хоча б кожен сотий населений пункт на Землі – занадто трудомістка затія, тому вибирали перевірені варіанти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *