Opera Mini 8 для iPhone і iPad доступна для завантаження в App Store

Автор | 29 Червня, 2014

Компанія Opera Software вже як півтора року не оновлювала свій мобільний браузер для гаджетів Apple. За цей довгий термін з'явилася необхідність змінити ряд функцій і доповнити їх новими. Зустрічайте – Opera Mini 8 для iPhone, iPad і iPod iTouch.

Новий браузер змінив свій зовнішній вигляд, перейнявши концепцію графічного мінімалізму у iOS 7, додавши також в інтерфейс світлих тонів і напівпрозорих. Крім того, що дизайн слідом за мобільною платформою Apple втратив об'ємність і став плоским, інтерфейс програми став більш функціональним: наприклад, в Opera Mini з'явився сканер QR-кодів і функція Discover покликана полегшити пошук необхідного контенту в мережі інтернет. У браузері також з'явився вибір тем оформлення.

Головним надбавнням у оновленій програмі розробники вважають режим економії трафіку, що складається з трьох підрежимів. Перший можна задіяти при повільному з'єднанні – він збільшує швидкість завантаження, грунтовно стискаючи трафік. Другий все робить навпаки, при високошвидкісному з'єднанні завантаження сторінок буде проходити на порядок повільніше. Третій подрежим – Opera Turbo, «золота середина», з можливістю стиснути до половини трафіку, при цьому зберігаючи пристойну швидкість. Завдяки цим доповненням, розробники запевняють, що можуть змагатися з Safari . Чи так це насправді доведеться дізнаватися самим на практиці.

Отже, найголовніші з функцій Opera Mini 8:

  • Економія трафіку, завдяки режимам Opera Turbo. З їх допомогою сторінки сайтів будуть завантажуватися на порядок швидше, при цьому користувач заощадить кошти, знижуючи обсяг завантаження контенту, що актуально, наприклад, під час подорожей.
  • Вистачить одного дотику для того щоб переглянути улюблені сайти.
  • Експрес-панель допоможе стежити за зазначеними оновленнями відразу ж при завантаженні домашньої сторінки браузера.
  • Розділ «Рекомендації» при бажанні підкаже цікаву статтю на замовлену вами тему.
  • Відтепер, те як виглядатиме браузер цілком залежить лише від користувача – в Opera Min i існує підтримка великої кількості тем.
  • Галерея вкладок дозволить працювати відразу з декількома вкладками, миттєво перемикаючись між ними.
  • Opera Mini на варті безпеки даних користувача – режим приватного перегляду дозволить приховати від сторонніх персональну інформацію, а також історію відвідувань сайтів.
  • Сканер QR-кодів, завдяки якому відбувається їх розшифровка прямо з браузера, що позбавляє від потреби в сторонніх додатках.

 

 

Завантажити Opera Mini 8 безкоштовно


Не знаете что подарить на дне рождения? Выбирайте флешки подарочные для женщин, или можно выбрать из сотни других потенциальных подарков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *