Otterbox Resurgence Power Case – чохол для iPhone 5s, який відновлює заряд акумулятора

Автор | 29 Червня, 2014

Компанія Otterbox займається виробництвом безліччю чохлів для смартфонів iPhone 5/5S. Вона славиться міцністю продукції, яка забезпечує виключно високий рівень захисту для пристроїв навіть в найсуворіших умовах.

Otterbox виробляє чохли-гаманці, водонепроникні чохли з підтримкою Touch ID та іншу захисну продукцію для мобільних пристроїв. Приміром, чохли Defender і Symmetry отримали достатньо похвальні відгуки. Otterbox PowerCase Сьогодні Otterbox представляє новий чохол Resurgence Power Case, який відновлює заряд акумулятора мобільного пристрою. Вартість аксесуара становить $99,95. Він не тільки поставляє заряд для батареї, але також захищає екран від пошкодження під час падіння або удару завдяки надвисокої захисту військового класу.

Otterbox PowerCase Новий чохол для iPhone 5/5S оснащений вбудованим літій-іонним акумулятором ємністю в 2000 мА-г, який забезпечує в два рази більше енергії, ніж батарея смартфона.

Аксесуар використовує технологію автоматичної зарядки, розроблену OtterBox для того, щоб не перевищувати 100% позначку заряду iPhone. Таким чином, чохол зберігає свій особистий заряд для подальших навантажень. Світловий індикатор на чохлі вказує на стан заряду аксесуара. Крім цього, аксесуар також оснащений подовжувачем для навушників, який також виступає в якості тримача.

Resurgence Power Case доступний в чорному, світло зеленому і рожевому кольорах, а також в кольорі металік. Замовити новинку можна вже зараз на сайті виробника, а аксесуари до нього шукайте на сайти http://gsm-komplekt.com/category/aksessuary-dlja-apple/. Але доставка почнеться в найближчому майбутньому, після випуску моделі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *