MuscleNerd розповів про те, як китайським хакерам вдалося зробити джейлбрейк iOS 7.1.x

Автор | 29 Червня, 2014

Відомий iOS-хакер і джейлбрейк-розробник MuscleNerd розповів у своєму твіттері про вразливості в корпоративних сертифікатах яблучної операційної системи, якими користувалися автори утиліти Pangu, що дозволяє провести відв'язав джейлбрейк iOS 7.1-7.1.1.

Нагадаємо, що випущений китайськими хакерами експлоїт був оцінений багатьма відомими розробниками (наприклад – iH8sn0w) як безпечний, незважаючи на наявність магазину піратських додатків 25app і завантажувача PPSync. Однак MuscleNerd відзначає, що розробники з піднебесної використовували давно існуючу критичну уразливість в корпоративних сертифікатах iOS, що не зовсім законно. Саме з причини можливих ускладнень на правовому рівні сам MuscleNerd і його команда iPhone Dev Team ніколи не використовували дану дірку в безпеці мобільної платформи.
 

Втім, якщо хакери рівня MuscleNerd працюють на своє ім'я, відвідують спеціалізовані конференції і взагалі ведуть публічний спосіб життя, то китайські майстри напевно отримали дуже непогану винагороду за виконану роботу від власників того самого магазину піратських додатків і не особливо турбуються про те, що Apple пред'явить до ним якісь претензії з приводу законності методів злому своєї операційної системи. Нагадаємо, що джейлбрейк iOS 7.1-7.1.1 проводиться буквально в кілька кліків допомогою утиліти Pangu. В даний момент програма працює тільки в середовищі Windows (користувачі OS X можуть скористатись емулятором). 


Внимательно изучите, какой планшет выбрать с ос или андроид, а затем в один клик купите выбранный девайс на сайте officeplankton.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *