Фото дисплея 5,5-дюймового iPhone 6 з’явилося в Мережі

Автор | 29 Червня, 2014

Найцікавіше в цій новині те, що дані знімки є першими правдоподібними доказами швидкої появи на світ саме «великої» моделі iPhone. Раніше в Мережу витікали лише макети да концепти, не рахуючи безлічі даних про 4,7-дюймовий варіант iPhone 6.

Ці кадри викладені досить відомим блогером-дослідником Сонні Діксоном, який за останні пару років наочно довів, що йому можна вірити.

заменить стекло на ipad 3

Те, що представлено на фотографіях, найбільше нагадує лицьову панель смартфона, ту частину, яка розташовується під сенсорним екраном. Цієї ж думки дотримується і сам містер Діксон, який просить звернути увагу на такий факт – в руках у нього готова запчастина, а не прототип. Тобто, десь на азіатських заводах такого же вже наштамповано настільки багато, що вдалося організувати витік, незважаючи на недавнє посилення заходів безпеки з боку Apple.

Непрямим підтвердженням того, що даний комплектуючий виріб саме належить iPhone 6, може служити пластикова лінійка, чия розмітка виконана в метричній системі. Взагалі, навіть дивно, що діагоналі всіх пристроїв досі вимірюють у архаїчних і незручних дюймах. Притому, що крім США така система актуальна лише в Бірмі та Ліберії – якщо вірити Вікіпедії.

Але, повертаючись до знімків, найімовірніше вони зроблені десь у підсобці в Азії, наспіх. Бо якби все відбувалося в США, в комфортній обстановці, то автор кадрів не забув би задіяти електронну лінійку, яка показує цифри з високою точністю.

Але відмітка в 14 см видна досить чітко, а будь онлайн-калькулятор підкаже, що це еквівалентно 5,51 дюйма. А це означає, що вже восени можна очікувати відразу дві нові збільшені версії iPhone 6. Це не означає прощання з інтригою, навпаки, залишається маса питань без відповідей і сюрпризи можливі. Наприклад, обидві моделі отримають сапфірове покриття або тільки одна? Яке розташування зовнішніх кнопок у 5,5-дюймової версії і як купертіновці мають намір допомогти підліткам з їх маленькими долоньками впоратися з гігантом? А як йдуть справи з підтримкою нових модифікацій LTE, що з часом автономної роботи у обох моделей iPhone 6, які опції будуть властиві саме великої версії і т.д.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *