Reverser для iPhone – створюємо відео «задом наперед»

Автор | 28 Червня, 2014

Не можна назвати вагому причину записувати відеоролики задом наперед, крім пустощів. Але скажіть, що робить наше життя більш різноманітним, якщо не маленькі витівки. Відео з веселим котом на реверсі здатне підняти настрій навіть самому похмурому трудоголіку, мила тварина з її незграбними рухами, ще й в сповільненій швидкості – точно викличе посмішку.

http://wallmobi.net/

Reverser Reverser – додаток для редагування відео, який поверне час назад, ну принаймні лише відрізок часу, відображений на відео. Інтерфейс додатку інтуїтивний і простий у використанні. Кнопка Start, що з’являється при запуску програми, відкриє бібліотеку відеозаписів iOS, на жаль, програма не може знімати відео і працює тільки з готовими відеороликами.

Далі залишиться вибрати відео і варіант реверсу. Reverser пропонує нам зберігати відео з ефектами прискореної, повільної або нормальної зйомки. Різна швидкість відео здатна додати відео трагічності або зробити його більш комедійним. Додаток обертає назад не тільки відео, але й звукову доріжку, що дозволяє робити ще більш веселі ролики.

Отримане відео можна зберегти в бібліотеці, послати по електронній пошті або відправити в соціальні мережі. На даний момент програма не дозволяє завантажити відео в YouTube, але це можна зробити пізніше з бібліотеки (додатки Фото).

 

Додаток доступний для завантаження на iPhone в App Store абсолютно безкоштовно. У найближчому майбутньому повинна з’явиться версія для iPad. За словами розробників, вже з наступної версії буде містити вбудовані покупки, але до виходу iPad версії, всі покупки всередині програми можна отримати безкоштовно. Варто поспішити, щоб скористатися всіма перевагами додатка абсолютно безкоштовно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *