[Програми] «Читалка» Reeder для iPad і Mac стала безкоштовною

Автор | 3 Квітня, 2013

Reeder, популярний додаток для читання новин з різних джерел в Інтернеті на iOS і OS X, стало безкоштовним. Розробник програми Сільвіо Різзо оголосив про це на своєму офіційному сайті.

На настільній і мобільній платформах Apple є безліч RSS-клієнтів з різними можливостями, але Reeder – мабуть, самий симпатичний і ергономічний з них. В першу чергу, додаток приваблює своїм зовнішнім виглядом. На відміну від інших RSS-клієнтів, читати новини в Reeder набагато приємніше, створюється враження, що використовуєш книгу або газету, завдяки вдалому вибору колірної гами оформлення програми. Reeder працює на базі сервісу Google Reader.

На офіційному сайті компанії Різзо пояснив, що оскільки RSS-читалка Google закривається , він вирішив зробити версії програми для iPad і Mac повністю безкоштовними.

«Як багато хто знає, сервіс Google Reader закриється 1 липня. Що це означає для Reeder? На жаль, поки занадто рано відповідати на всі запитання, які мені прийшли за минулі пару тижнів. Ймовірно, найважливіший з них: "Так, розробка Reeder продовжиться після 1 липня" ».

Найближчим часом Різзо додасть в Reeder для iPhone підтримку альтернативних сервісів, включаючи Feedbin, а також RSS-потоків. Дані фічі з'являться в оновленні 3.1.

Нова версія Reeder для Mac і iPad під індексом 2.0 вийде тільки через кілька місяців. У ній з'являться всі можливості мобільної версії, включаючи підтримку веб-сервісів для обміну і синхронізації даних. До тих пір Reeder для Mac і Reeder для iPad будуть безкоштовними. Reeder для iPhone і раніше коштує $1.99.

Завантажити Reeder для iPad [ iTunes ]
Завантажити Reeder для Mac OS X [ App Store ]
Завантажити Reeder для iPhone і iPod touch [ iTunes ]

 


Рекомендуємо відвідати новий портал, на якому пристуні огляди ігор для Андроїд та і огляди програм для iPad та інших айДевайсів – http://glafi.com. Ігри, програми, різноманітні додатки та програми для планшетів – все це на мобільному порталі glafi.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *