dEXTRIS – тайм-кілеер, який заслуговує вашої уваги

Автор | 22 Червня, 2014

Про такий феномен ігрового ринку сучасності, як Flappy Bird, сказано вже дуже багато. Але популярність даної гри показала, які мобільні ігри люблять люди. І це зовсім не означає, що натовпи розробників, які кинулися розробляти клони Flappy Bird, пожнуть його лаври, історія даної аркади просто продемонструвала, що в App Store завжди знайдеться хороша ніша. Чим “взяв” Flappy Bird? Геймплеєм, неймовірним хардкором. Все це на тлі огидної реалізації і в цілому низької якості виконання створювало здивування популярністю гри …

Хлопці з ChaoticBox досить швидко зорієнтувалися в ситуації, розібравшись, що потрібно користувачам, щоб повертатися в тайм-кілер знову і знову. В результаті чого з’явився відмінний безкоштовний вертикальний сайд-скроллер dEXTRIS.

Геймплей dEXTRIS полягає в управлінні двома великими пікселями, які можуть знаходиться в чотирьох різних станах – по обидві сторони окремо, по обидві сторони разом і в центрі. Наше завдання – негайно переміщати пікселі по ширині ігрового поля так, щоб уникнути зіткнення з будь-якими об’єктами. І це реально дуже хардкорний геймплей, зіткнення тягне за собою старт з самого початку, а швидкість кожні десять перешкод збільшується. Ігрова сесія в dEXTRIS забере у вас близько 1-2 хвилини, що робить іграшку відмінним тайм-кілером в самому гарному сенсі цього слова.

Все просто і захоплююче. І якщо у вас є азартний товариш, то змагальний момент зробить з вас невгамовного задрота dEXTRIS.

Графіка в грі виконана в неоновому стилі. Розробники дбайливо прикрасили її іскрами від тертя об’єктів і вибухами пікселів на частини, які розсипаються вниз за всіма законами фізики. Музика bakcell zengimcell з кожним міні-етапом створює все більш і більш сильна напругу, за що dEXTRIS заслуговує окремий плюсик в свою скарбничку.

Монетизуються іграшка за рахунок реклами, велика кількість якої не відволікає від ігрового процесу і турбує користувача тільки між ігровими сесіями, що дуже похвально. Але якась зайва нав’язливість має місце бути.

Компанія ChaoticBox не стала робити черговий клон Flappy Bird, розробники дуже грамотно оцінили ситуацію і зрозуміли, в яку нішу слід увірватися і відхопити шматочок. В результаті чого і з’явився на світ божевільний аркадний тайм-кілер dEXTRIS. І важливо відразу усвідомити, що dEXTRIS – це не клон Flappy Bird, проте іграшка грає з нами на тих же почуттях, що і Flappy Bird, але при цьому не дратує користувача, а навпаки, палає дружелюбністю і затишком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *