У iPhone 6 з’являться датчики температури, тиску і вологості

Автор | 22 Червня, 2014

За повідомленням Марка Гурмана, редактора видання 9to5Mac, в коді iOS 8 вказується на те, що iPhone 6 буде оснащений барометром (прилад для вимірювання атмосферного тиску) і датчиками тиску повітря.

Датчики допоможуть встановити, на якій висоті над рівнем моря знаходиться користувач, або відстежити погоду. За словами Гурмана, код знаходиться і в iOS, і в XCode 6 – інструменті для розробників ПЗ для iOS.

Цікаво, що відповідний код виявили також розробники Сан Чанг Ху і Орвін Гентца. За їх словами, нововведення дозволять власникам iPhone вимірювати атмосферний тиск, температуру і вологість навколишнього повітря в режимі реального часу.

Здавалося б – для чого оснащувати iPhone барометром і датчиками тиску повітря? Гурман вважає, що Apple пішла на цей крок для того, щоб зробити iPhone 6 і майбутні годинник iWatch максимально корисними для користувачів, які проводять велику кількість часу поза приміщеннями, а також любителям походів і занять спортом на свіжому повітрі.

«Барометром зможуть скористатися туристи, альпіністи, велосипедисти і спортсмени, яким важливо мати точні дані про те, на якій висоті над рівнем моря вони знаходяться, – пише журналіст. – Барометри також вимірюють температуру і відстежують іншу інформацію про погоду».

Відомо, що Apple оснастила iOS 8 поруч фітнес-функцій, а також у ході конференції WWDC 2014 випустила фреймворк HealthKit. Ці нововведення повинні допомогти розробникам створити більше фітнес-додатків. Тому заява Гурмана є досить обгрунтованим. Зрозуміло, що якщо всетаки Apple додасть нові датчики в новий iPhone 6, це дещо затруднить усунення різноманітних поломок, які усуваються ремонтом айфона в киеве.

Відзначимо, що розмови про появу датчика тиску ходили вже давно серед інтернет-користувачів, але будь-яких доказів всім цим чуткам раніше не було. Про те, що в планшетах і смартфонах Apple з'являться датчики, стало відомо після вивчення коду другої бета-збірки iOS 8. Крім того, ще в квітні поточного року Бюро патентів і торгових марок США опублікувало два патенти, в яких йшлося про нові датчиках. Приблизно в цей же час компанія Тіма Кука стала активно приймати на роботу фахівців зі створення сенсорів і датчиків медичного обладнання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *