Яндекс випустив «Яндекс.Місто» – аналог сервісу Foursquare

Автор | 22 Червня, 2014

Днями компанія Yandex випустила в світ свій новий сервіс «Яндекс.Місто» для iPhone, який представляє собою додаток з пошуку і вибору місць в містах exUSSR.

Представлений Яндекс.Місто схожий за своєю функціональністю на популярний додаток Foursquare.

Користувачі можуть шукати їх по популярності, розташуванню і іншими параметрами. Так, сервіс підкаже, де знаходиться найближча аптека або ресторан з європейською кухнею, Wi-Fi і літньою верандою. Визначитися з вибором допоможуть фотографії, а головне – відгуки користувачів і рейтинг організації. Вони найкраще показують, які місця справляють приємне враження, а які не дуже. Само собою, на сервісі можна залишати свої відгуки та голосувати "за" чи "проти" знайомих організацій.

"Коли нам потрібно вибрати який-небудь заклад, ми зазвичай просимо поради у знайомих. Проте вони не завжди можуть допомогти просто через відсутність досвіду. На Яндекс.Місто ви можете вибирати організації, спираючись на досвід багатьох і багатьох людей, – говорить керівник сервісу Кирило Вотяков. – Надалі Яндекс.Місто буде вирішувати всі завдання, пов'язані з організаціями, аж до замовлення столика або запису на стрижку. У Москві, Петербурзі та частково ще в декількох містах ця функціональність вже доступна, правда, поки тільки в веб- версії ".

Яндекс аналізує відгуки за допомогою технології вилучення фактів з тексту і у веб-версії сервісу показує самі змістовні фрагменти. Поглянувши на них, можна відразу побачити плюси і мінуси конкретного місця. Для організацій з достатньою кількістю відгуків Яндекс.Місто показує рейтинг.

Новий сервіс використовує базу організацій Яндекса, а також інформацію, яку надають партнери. Щоб залучити нових клієнтів, організації можуть і самі додавати дані про себе в базу Яндекса. Вони будуть доступні не тільки на Яндекс.Місто, але і в пошуку, на картах, мобільних додатках Яндекс.Карти і Навігатор.


Экономьте природные ресурсы – используйте солнечные панели. Покупайте солнечные батареи для дома, автомобиля и походов на сайте solarvalley.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *