Огляд Medical ID і додатка Health для iOS 8

Автор | 17 Червня, 2014

Тематика здоров'я небезпідставно обрана провідним напрямком розвитку сервісів iOS, а додаток Health – лише перша ластівка. Але вельми велика й якісно видресирувана, навчена виконувати безліч корисних завдань. Паралельно з ним користувачам рекомендується, не відкладаючи справу в довгий ящик, освоювати і систему профілів першої допомоги Medical ID.

 Бета-версія програми Health розташовується на головній сторінці домашнього екрану iOS 8 і розділена на чотири головні підсистеми.

На першому представлені поточні показники здоров'я власника пристрою у вигляді графіків і схем. Розділ My Health містить список з безлічі ключових параметрів, на зразок рівня тиску або вмісту вітаміну B в організмі – дані коригуються вручну і використовуються в першій підсистемі. Sources призначається для підключення сторонніх аксесуарів і різноманітної вимірювальної апаратури, а Medical ID являє собою універсальну карту даних для парамедиків швидкої допомоги. Всі разом можна розглядати як наочний приклад організації додатків, що використовують програмний інтерфейс HealthKit.

На жаль, бета є бета – половина опцій ще не активна. Наприклад, відповідно до задуму, дані профілю Medical ID повинні бути доступні безпосередньо з екрану блокування, без введення коду. Передбачається, що після повноцінного релізу в нижньому лівому куті екрану розблокування з'явиться відповідний значок, однак, він не дає стороннім особам доступу до Health. За тапом показуватиме лише заповнена самим користувачем форма – група крові, вік, на що є алергія і т.д.

На тлі всіх чуток і витоків поточний вигляд програми неприємно дивує убогим інтерфейсом і іконками-морквинами до більшості пунктів меню, але не варто забувати – сервіс все ще на стадії розробки. У числі тих, хто поряд з Apple трудиться над ним, числяться Nike, Wahoo Fitness, Fitbit, iHealth і Withings. А ще в Mayo Clinic працюють над програмним продуктом у вигляді надбудови на Health – щось на зразок системи моніторингу і оголошення лікуючого лікаря, якщо базова програма виявить перевищення критичних показників. А в глобальних планах – створення глобальної системи інтеграції HealthKit з існуючим професійним медичним обладнанням.


Мечтаете о своем личном бизнесе но не знаете с чего начать? Прочитайте полезные статьи о идеях для малого бизнеса на сайте www.ideibiznesa.org и будьте в курсе всех новостей и советов в этой теме.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *