iOS 8 дозволить сканувати дані з кредитної картки допомогою камери пристрою

Автор | 15 Червня, 2014

Бета-версія iOS 8 просто джерело скарбів для цікавих, які днями виявили ще одну цікаву опцію. В розпорядженні системи є спеціальний механізм для розпізнавання даних з звичайної пластикової платіжної картки. А отримані відомості, з благословення користувача, вона буде автоматично підставляти у форми на веб-сайтах при покупках в Інтернеті.

Уточнимо – функція вбудована в браузер Safari, який і зберігає дані поряд з усіма іншими, які зазвичай воліють доручити системі автозаповнення. Ніякого сканера штрих-кодів не буде потрібно, вбудованого магнітного зчитувача або чогось подібного в iPhone і яблучних планшетах не з'явиться. У хід йде камера гаджета – користувача просять помістити кредитку перед об'єктивом, акуратно поклавши у віртуальну рамочку. Менше хвилини і ось вже браузер знає, які послідовності цифр вводити на сайтах.

Не на всіх підряд, а лише там, де людина-шопоголік вже свідомо приступив до процедури оформлення покупки і відкрив відповідну сторінку. У ряді випадків дані потрібно коригувати вручну – машина теж часом помиляється, а підтверджувати факт здійснення угоди також доведеться осмисленим кліком. Відповідно, ймовірність того, що смартфон сам собі накупить модних аксесуарів за ваш рахунок – нульова. Зрозуміло, зберігання подібних відомостей в спецпамяті Safari пов'язане з певним ризиком, але справа це добровільна. Зате помітно скорочуються витрати часу на введення довгих ланцюжків символів – далеко не найулюбленіша власниками iPhone операція.


При ремонте квартиры, о таком элементе как натяжные потолки невозможно забыть. Натяжные потолки – это в первую очередь эстетический вид комнаты.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *