Новий додаток для дітей від українських розробників «Уроки української мови: транспорт»

Автор | 15 Червня, 2014

Компанія «Ukrop» випустила другий модуль з серії навчальних програм для дітей усіх вікових категорій «Уроки української мови» – «Урокиукраїнської мови: транспорт».

 «Уроки української мови: Транспорт» – комплексна гра на українській мові, що не акцентує увагу на вивченні літер абетки, а стимулює всебічний лексичний та граматичний розвиток. Головні герої навчально-розвивальної гри Буквоїд та Маша візьмуть дитину у захоплюючу навколосвітню подорож найкрасивішими містами планети, щоб розповісти про різні види транспорту. Гра складається з шести основних рівнів (шість міст), коженз яких направлений на формування та розвиток певної навички. Малюк  вивчає нові слова, тренує пам'ять, дрібну моторику, вчиться складати перші словосполучення та речення. «Уроки української мови: Транспорт» також підходить для дітей із затримками мовного розвитку та за наявності певних аутичних компонентів.

Розроблена одеськими методистами та педагогами дитячого центру розвитку «Острівець», програма «Уроки української мови: Транспорт» є не лише навчальним посібником, але й розважальною грою. Вона здатна повністю заволодіти увагою малечі. Придатна для використання в дошкільних навчальних закладах.

Завантажити «Уроки української мови: Транспорт» абсолютно безкоштовно можна на AppStore або за цим лінком: https://itunes.apple.com/ru/app/uroki-ukrains-koi-movi-transport/id878050105

В майбутньому очікується випуск другої гри з серії «Уроки української мови» з новою лексичною темою: обличчя.

Докладніше про розробників можна почитати тут: http://ostrov-ok.blogspot.com/


Маєте бажання купити квартиру в Львові швидко і без посередників? Завітайте на сайт realty-lviv.com, де кількість пропозицій про квартирам вас приємно вразить. І ціни обов'язково порадують.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *