Хакери вже заявили про можливість джейлбрейку iOS 8

Автор | 11 Червня, 2014

Представлена ​​ в рамках конференції WWDC 2014 мобільна операційка iOS 8 піддається злому – це підтверджують відомі хакери і представники джейлбрейк-спільноти. І тим не менш, існує ряд питань, на вирішення яких може знадобиться досить багато часу.

 

Власне, цього року Apple справила на джейлбрейк-спільнота найбільш ефективний наступ. Фахівці компанії не стали витрачати сили на побудову масивних захисних редутів, які все одно рано чи пізно впали б під напором Evad3rs або інших, незалежних розробників, а пішли принципово іншим шляхом. Вони надали користувачам те, заради чого, в чому, проводився злом пристроїв – можливість використовувати віджети сторонніх додатків, довільні віртуальні клавіатури, програми, що задіють сканер відбитків пальців і т.д.

Втім, такий виклик може піти і на користь джейлбрейк-розробникам, які будуть змушені пропонувати користувачам ще більш цікаві твіки і надбудови для складання конкуренції зростаючої і озброюваній інноваційними інструментам і армії офіційних девелоперів. До того ж, Штефан Ессер , відомий під ніком i0n1c, вже повідомив, що провести джейлбрейк iOS 8 не складе труднощів. Нагадаємо, що німецький хакер напередодні WWDC 2014 виявив ключову уразливість в ядрі прошивки iOS 7.1.1 і продемонстрував відео зі зламаним iPhone 5c. Нещодавно він написав у своєму твіттері, що навіть первинні результати тестування дозволяють з упевненістю говорити про актуальність виявленої діри в безпеці. Ессер написав:

 

Вже зараз, після отримання результатів поверхневого тестування, я можу з упевненістю повідомити, що iOS 8 beta 1 і теж вразлива. Ядро залишилося тим же, але код змінюється і патч пропадає. Я думаю, що вже завтра, якщо у мене буде кілька вільних годин в моєму офісі, я поправлю код і тоді iOS 8 буде повністю зламана. Єдиний нюанс – я не знаю, чи буде працювати Cydia.

Незважаючи на настільки оптимістичні повідомлення, навряд чи варто чекати швидкого релізу загальнодоступних інструментів для злому iOS 8. Як мінімум, розробники дочекаються випуску повноцінної версії восени, а можливо і витримають паузу до появи всіх нових iГаджетов для повноцінного тестування експлоїта.


Решил к counter strike go купить ключ, так сделай это прямо сейчас на сайте gabeshop.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *