Які пристрої будуть підтримувати iOS 8

Автор | 11 Червня, 2014

Тиждень тому Apple представила нову мобільну операційну систему iOS 8, перша бета версія якої вже зараз доступна для скачування. Одним з негативних моментів презентації стала звістка про скорочення списку підтримуваних пристроїв.

Тепер він виглядає наступним чином: iPhone 4s, 5, 5c, 5s, iPad 2, 3, 4, Air, Mini, Mini з дисплеєм Retina і iPod Touch 5. 

В цілому, iOS 8 викликала досить неоднозначні враження у більшості оглядачів. З одного боку, розробники дійсно реалізували більшість очікуваних функцій – додаток для стеження за станом здоров'я Health, набір інструментів HomeKit, що дозволяє інтегрувати сторонні розробки із серії «розумний дім» в середу iOS, нативну функцію розпізнавання музики, вбудовану в Siri і багато іншого. З іншого боку, користувачі очікували побачити чогось більш яскравого, що можна було б «помацати» і повертати перед носом у вічних конкурентів з табору Android. І незабаром у них з'явиться така можливість.

Справа в тому, що платформа iOS 8 цілком відмінюється з поняттям «інноваційна» у плані нового погляду Apple на структуру операційної системи з боку розробника. Можливість підключення сторонніх віртуальних клавіатур, власну мову програмування Swift, інструменти HomeKit і HealthKit, доступ до датчика відбитків Touch ID, графічна технологія Metal – все це дозволить 9-ти мільйонам зареєстрованих на сьогоднішній день розробників надати користувачам принципово нові інструменти, можливості, відчуття. І це цілком пояснює відсутність підтримки застарілого заліза в особі iPhone 4. Стакан завжди наполовину порожній або наполовину повний – можна дорікати розробників у відмові від iPhone 4, а можна радіти тому факту, що iOS 8 підтримуватиметься планшетом iPad 2, виробництво якого припинилося ще в початку року.


Выбирейте качество, рекомендуем купить гель лак для ногтей на сайте max-manicure.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *