Що нового в OS X 10.10 Yosemite

Автор | 11 Червня, 2014

Отже, недощавно Apple представила нову версію десктопної операційної системи OS X 10.10 Yosemite, в якій відбулися досить помітні функціональні зміни, збільшено загальний рівень безпеки і оптимізовані окремі елементи інтерфейсу.

Інтерфейс

У першу чергу, звертає на себе увагу змінений інтерфейс операційної системи, якщо минулого року, ми не побачили в ньому таких же кардинальних змін, як в iOS 7, то на WWDC 14 Apple показала продукт, який гармонійно виглядає разом з новою системою для мобільних пристроїв – iOS 8.

Основний еелементов інтерфейсу в OS X – Dock втратив ефект об'єму і став плоским. Деякі користувачі угледіли в цьому зміні повернення до «витоків», адже приблизно так виглядав Dock в OS X 10.4 Tiger.

Зрозуміло, зміни дизайну торкнулися і всього іншого інтерфейсу OS X – діалогових вікон, центру повідомлень та іконок.

Без сумнівів, OS X Yosemite є наймасштабнішим оновленням операційної системи OS X за весь час, як в плані дизайну, так і нових функцій, про які ми розповімо нижче.

Нові можливості стандартних програм

iCloud Drive

iCloud Drive – новий онлайн сервіс Apple, покликаний конкурувати з популярними «хмарними» сховищами, такими як Google Drive або Dropbox. Завдяки iCloud Drive Ви можете отримати доступ до своїх файлів з ​​будь-якого Вашого iOS пристрою або комп'ютера Mac. Планується так само підтримка Wndows-комп'ютерів.

Всі документи будуть зберігатися в папках, відповідно програмам, в яких ті чи інші документи були створені. А відкрити їх можна буде в будь-який інший програмі на комп'ютері або iOS-пристрої для редагування.

Spotlight

Змінам піддався і пошук Spotlight – тепер його можна викликати в будь-якому місці екрану, а пошуковий запит з'являється в тому місці, де знаходиться курсор.

Spotlight став більш розумним, тобто Ви зможете шукати не тільки файли на Вашому Mac, але і шукати місця, ресторани і статті в інтернеті.

Центр повідомлень

Центр повідомлень в OS X 10.10 Yosemite крім нового інтерфейсу отримав підтримку віджетів від сторонніх розробників.

Mail Drop

Новий сервіс Mail Drop дозволяє пересилати іншим користувачам файли великих обсягів. Програма Mail автоматично створює захищене посилання для завантаження файлів великих обсягів (до 5 Гб). На OS X і iOS завантаження файлів відбувається прямо в програмі Mail, що робить передачу файлів більш комфортною.

Markup

Нова можливість в OS X 10.10 Yosemite, яка дозволяє малювати і виділяти різні об'єкти на екрані Mac.

Safari

Стандартний інтернет-базуер Safari так само зазнав графічних змін.

Крім цього, в Safari з'являлася нативная підтримка RSS-джерел. А також з'явився новий вид перегляду вкладок, аналогічний iOS 8.

AirDrop

Нарешті, протокол AirDrop став універсальним для OS X і iOS. Тепер Ви зможете легко передати файли з Mac на iPhone або iPad без використання iTunes і проводів.

 

Handoff

Дуже цікава функція, яка дозволить Вам продовжувати роботу на різних пристроях. Наприклад, Ви можете почати писати лист на iPhone, а продовжити на комп'ютері Mac.

Синхронізація OS X і iOS

в OS X Yosemite додалися можливості роботи разом з Вашими iPhone або iPad. Наприклад, Ви можете прийняти вхідний дзвінок на Ваш iPhone зі свого MacBook. А також, в програмі Повідомлення в OS X тепер синхронізуються і звичайні SMS з вашого iPhone. І Ви також можете на них відповідати з комп'ютера.

У OS X 10.10 Yosemite з'явилася можливість швидкої активації точки доступу до інтернет на iPhone

Фінальний реліз операційної системи OS X 10.10 Yosemite відбудеться восени, нову версію ОС можна буде безкоштовно завантажити через Mac App Store.

На даний момент тестова збірка нової десктопной ОС від Apple доступна безкоштовна будь-якому користувачеві в рамках «OS X Beta Seed Program» .


Закажите создание 3d туров для вашего бизнеса: ресторана или отеля. Будьте впереди своих конкурентов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *