Pixelmator 3.2: 16-бітові канали, блокування шарів і багато нових інструментів

Автор | 25 Травня, 2014

Анонс поновлення Pixelmator 3.2 відбувся ще місяць тому, а тепер настала пора випробувати додаток у справі. Додаток тримав назву «Sandstone», дана відмінна альтернатива Photoshop вже доступна в Mac App Store. Нововведень настільки багато, що про всіх не розповісти, але ми проявимо наполегливість.

Центральна тема оновлення Pixelmator 3.2 – інструмент під назвою Repair Tool, чудове підмога в справі боротьби з графічним сміттям. Передбачено кілька режимів видалення плям, штрихів, відблисків і інших небажаних елементів, включаючи і дуже просунуті опції. Таке собі чари за помахом курсора мишки – алгоритми корекції складені вельми грамотно, багато уваги приділено акуратній роботі з фоном зображення.

Довгоочікувана опція – блокування шарів зображення, те, що давним-давно реалізовано в інших графічних редакторах і істотно полегшує життя художникам. А тепер і в Pixelmator 3.2 можна недбалим кліком закрити підготовлений шар, щоб приступити до роботи над іншим, не відволікаючись даремно. Менше часу витрачено на організаційні питання – більше залишиться для творчості, причому розробники грунтовно оптимізували та вся решта інтерфейс, так що це не порожні слова. І ось такий приємний бонус, додаток навчили більш щадне споживати системні ресурси, оперативної пам'яті потрібно в 4 рази менше, ніж до оновлення.

У версії 3.1 існувала лише підтримка 8-бітних каналів, в 3.2 додана можливість роботи з 16-бітними і конвертування файлів з одного формату в іншій. Вкрай важлива опція – користувачі Mac Pro, безсумнівно, оцінять її швидко, адже не так-то просто оперувати 16 млн. відтінками, не маючи можливості максимально точно вказати код кольору. Чим більше біт, тим менше ймовірність появи безглуздих кольорових смуг і плям через його величності випадку.

Список корисних нових опцій в Pixelmator 3.2, коротко:
– Набір інструментів Repair Tool, побудований на революційних технологіях і дозволяє з гідною поваги точністю коригувати результати «творчості»;
– Підтримка 16-бітного формату кодування відтінків кольору, для створення яскравих і насичених образів;
– Конвертор форм – нова опція для створення об'єктів довільних обрисів;
– Блокування шарів, при якій чергові зміни не поширюються за межі того шару, з яким йде робота.

Ціна додатка в Mac App Store становить $29.99, володіє старими версіями і бажаючим оновитися – все безкоштовно.

Завантажити Pixelmator для OS X (Mac App Store)


Доверьте важную по благоустройству дома специалистам, которые проверят ваш пожарный водопровод работоспособность и полную безопасность.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *