Quickdraw – надміцний lightning-кабель для iPhone і iPad з довічною гарантією

Автор | 21 Травня, 2014

Враховуючи той факт, що на ринку існує досить велика кількість подібних аксесуарів, поява Lightning-кабелю Quickdraw від компанії Woodford Design здається не дуже вражаючою. Тим не менш, цей проект, представлений на Kickstarter варто звернути увагу.

Одним з головних переваг цього кабелю є те, що всі дроти виготовляються з срібла анодованого алюмінію. Крім того, всі вони поміщаються в тканий кабель, який гарантує міцність і надійний захист кабелів. Вилки виготовлені з алюмінію.

Безсумнівно, плюсом Quickdraw є сумісність з усіма моделями iPhone, iPad і iPod, які мають роз'єм Lightning. Довжина кабелю становить 1 метр.

Напевно кожен з вас хоча б раз стикався з проблемою, коли після від'єднання кабелю від смартфона шнур «тікає». У Woodford Design вирішили і її, оснастивши покриття вилки магнітом. Крім того, маленький круглий магніт діаметром в 15 мм дозволить закріпити кабель на будь-якій поверхні – столі, панелі в машині і пр.

Ще однією перевагою Quickdraw є наявність індикатора стану заряду батареї. Так, в процесі поповнення заряду акумулятора пристрою, вилка буде світитися червоним кольором. Зелена лампочка активізується в тому випадку, коли телефон або планшет повністю заряджений.

Творці кабелю також підкреслюють надійність свого продукту:

«Ми настільки впевнені в кабелі Quickdraw, що пропонуємо довічну гарантію. Якщо у вас з'явилися якісь проблеми, напишіть нам, і ми замінимо кабель абсолютно безкоштовно. Звичайно, це не стосується умов підвищеного зносу, надриву і тд ».

Відзначимо, що кампанія по збору коштів на Quickdraw більш ніж успішна. Так, до її закінчення залишилося всього 3 дня, а замість намічених £ 10 тисяч співробітники Woodford Design вже зібрали близько £ 40 тисяч. Поставки кабелів почнуться в серпні цього року. Поки вартість одного Quickdraw становить від £ 15 – доступні кілька варіантів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *