i0n1c продемонстрував на відео неприв’язаний джейлбрейк для iOS 7.1.1

Автор | 21 Травня, 2014

Відомий хакер Стефан Ессер під псевдонімом i0nic продемонстрував на відео iPhone 5c на операційній системі iOS 7.1.1 з джейлбрейком. Раніше i0nic опублікував повідомлення в Twitter, в якому заявив, що розробив метод обходу прошивки за методом неприв'язаного джейлбрейка. На відеозаписі хакер продемонстрував зламаний пристрій.

У Мережі поки немає публічно доступних інструментів для "розкриття" iOS 7.1.1, якого очікують тисячі користувачів iPhone і iPad. Демонстрація джейлбрейкнутих iPhone 5c вселяє надію на те, що власники «яблучних» пристроїв все ж побачать експлоїт, причому до виходу iOS 8. Втім, сам i0nic поки не підтвердив наміри зробити свій джейлбрейк загальнодоступним.

Раніше i0n1c докладно розповів про те, як працює експлоїт Cyberelevat0r. За його словами, це унікальне рішення: воно використовує уразливість в ядрі операційної системи, яка знаходиться на рівні «звичайних» функцій ОС. З ними легко можна взаємодіяти навіть в рамках «пісочниці» iOS.

Чи планує Ессер використовувати свою знахідку для випуску додатка Cyberelevat0r для звичайних користувачів, поки невідомо.

Стефан Ессер не єдиний, хто домігся успіхів у джейлбрейк iOS 7.1.1. Разом з i0nic про злом нової прошивки оголосив інший відомий розробник Winocm. На відео, опублікованому хакером на сайті YouTube, продемонстрований зламаний смартфон iPhone 4 з прошивкою iOS 7.1.1. У понеділок про успішне джейлбрейк нової ОС розповів дослідник Йоджін Джанг з центру інформаційної безпеки Технологічного інституту Джорджії.


Если у вас сгорел или поломался какой-то девайс, не переживайте, вам поможет CyberTech сервис: ремонт электронных книг и другой разной техники и электроники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *