Вконтакте для iPhone і iPad повернеться в App Store з новим дизайном та функціоналом

Автор | 18 Травня, 2014

Андрій Рогозів, один з розробників офіційних додатків Вконтакте для iPhone і iPad, які були видалені з App Store, розповів про причини санкцій з боку адміністрації сервісу, а також про те, як команда російської соціальної мережі збирається вирішити цю проблему.

Отже, в «Правилах розміщення додатків в App Store» є пункт 18.2, в якому роз'яснюється неприпустимість завантаження користувачами матеріалів еротичного змісту. Природно, Вконтакте жодним чином не може відповідати таким вимогам. Втім, адміністрація соціальної мережі з недавнього часу активно «ховає» від випадкового відвідувача порноконтент – впровадили функцію «Безпечного пошуку» відеозаписів і опцію подачі скарги на фільми в жанрі «ню», блокують або прибирають з пошукової видачі групи і спільноти для дорослих і т. д. Однак певна частина користувачів відмінно знає де і як треба шукати «полуничку» Вконтакте. Серед таких обізнаних користувачів – і модератори App Store.

Як зазначає Андрій Рогозів, підвищені вимоги з боку адміністрації яблучного сервісу до російських соц. мереж пов'язані з більш глибокої експансією Apple на вітчизняний ринок, адже ще рік тому їх повністю влаштовували заходи, що вживаються Вконтакте для боротьби з розміщенням порноматеріалів. До того ж, йдеться не стільки про чищення існуючого, скільки про модерації майбутнього контенту. Щодня учасники соціальної мережі завантажують на сервери компанії близько 80 мільйонів фотографій і близько 600 тисяч відеозаписів – відстежити таку кількість цифрового матеріалу не так вже просто.

Втім, є і хороші новини – розробники планують вже найближчим часом владнати питання з App Store і повернути «на полиці» магазину додатки Вконтакте і для iPhone, і для iPad. При цьому, останнє отримає суттєве оновлення (скріншоти вище і нижче) – дизайн буде адаптований під iOS 7, збільшиться опціонально управління публікаціями, з'являться стікери, інтеграція з iTunes і т.д.


Заказывайте окна из дерева для своего дома которые органически сольются с окружающей природой.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *